هشدار العبادی به وقوع عملیات تروریستی در عراق + پیام نیازمند، چهارمین کلین شیت در بازی ششم – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری فارس: به نقل از المیادین، «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق سه شنبه شب طی سخنانی درباره وقوع عملیات تروریستی در عراق هشدار داد
العبادی ضمن اعلام پیشروی نیروهای عراقی در شهر القائم استان الانبار اعلام کرد که به زودی بشارت آزادسازی شهر القائم را خواهیم داد.

خبرگزاری فارس: به نقل از المیادین، «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق سه شنبه شب طی سخنانی درباره وقوع عملیات تروریستی در عراق هشدار داد.
وی افزود: منافع مشترک بین کشورها در مبارزه با تروریسم باعث می شود که درگیری ها به شکل چشمگیری کاهش یابد.

حیدر العبادی گفت: نیروهای پلیس فدرال عراق در همه مناطق مورد مناقشه مستقر شدند. برخی‎ها تلاش می کنند تا گفتمان نفرت پراکنی را که منجر به ورود داعش شده است، احیا کنند.

——————-

ورزش سه: پیام نیازمند دروازه بان جوان پیکان که از مصدومیت رحمان احمدی به خوبی سود برده، توانسته با نمایش چشمگیر در 6 هفته اخیر که به صورت متوالی درون دروازه تیمش قرار گرفته،  4 بازی را کلین شیت داشته باشد
جالب است بدانید این ششمین کلین شیت پیکان در لیگ هفدهم بود و حالا آنها از این حیث رکورددار هستند.

ورزش سه: پیام نیازمند دروازه بان جوان پیکان که از مصدومیت رحمان احمدی به خوبی سود برده، توانسته با نمایش چشمگیر در 6 هفته اخیر که به صورت متوالی درون دروازه تیمش قرار گرفته،  4 بازی را کلین شیت داشته باشد.

پیام نیازمند که در ابتدای لیگ نیمکت نشین بود، بعد از گذشت پنج هفته جایگزین رحمان احمدی باتجربه شد و اتفاقا توانست عملکرد خیره کننده ای از خود به نمایش بگذارد. هرچند انتظار می رفت جلالی مقابل سپاهان به رحمان احمدی که سابقه حضور در جمع اصفهانی ها را داشت، فرصت حضور در بازی را بدهد؛ اما وی ترجیح داد همچنان دروازه بان جوان خود را به میدان بفرستد. نیازمند امروز یکی از ارکان پیروزی تیمش بود و توانست مقابل حملات بی امان سپاهان به خوبی ایستادگی کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *