واکنش گل‌محمدی به اظهارات جهانیان + تبریک صالحی به مسئول دفتر بازرسی مقام رهبری – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا جهانیان، مالک باشگاه نفت پس از شکست امروز این تیم مقابل استقلال صحبت‌هایی را علیه رضا گل‌محمدی، مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران انجام داد
وی در پاسخ به این سوال که «آیا وزارت نفت تاکنون تمایلی برای در اختیار گرفتن مجدد مالکیت باشگاه نفت نشان داده است یا خیر؟»، تصریح کرد: خیر، این وزارتخانه فعلاً هیچ نامه‌‌ای نداده است.

خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا جهانیان، مالک باشگاه نفت پس از شکست امروز این تیم مقابل استقلال صحبت‌هایی را علیه رضا گل‌محمدی، مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران انجام داد.

گل‌محمدی در واکنش به صحبت‌های جهانیان گفت: من مصاحبه جهانیان را ندیدم، اما می‌دانم که هیچ صحبت غیرمنطقی و خارج از عرفی انجام ندادم. من فقط طبق نامه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال صحبت‌هایی را انجام دادم.

مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران درخصوص مطرح شدن صحبت‌هایی در خصوص واگذاری دوباره باشگاه نفت به این وزارتخانه، گفت: اگر مالکیت این باشگاه بخواهد به آقای جهانیان و یا هر شخص دیگری داده شود، باید طی نامه‌ای با ارائه تضمین‌های لازم برای بدهی‌های گذشته کادر فنی و بازیکنان این تیم بدهد. چیزی که مشخص است، این است که باشگاه نفت را با این وضعیت بدهی‌ها نمی‌شود به جایی یا کسی واگذار کرد.

——————-

خبرگزاری مهر: علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی انتصاب حسین فدایی به عنوان مسئول دفتر بازرسی بیت مقام معظم رهبری را تبریک گفت

خبرگزاری مهر: علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی انتصاب حسین فدایی به عنوان مسئول دفتر بازرسی بیت مقام معظم رهبری را تبریک گفت.
بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان مسئول دفتر بازرسی بیت مکرّم مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) تبریک عرض می کنیم.

بدون تردید حُسن اعتماد رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به سوابق ارزشمند و توانمندی های مدیریتی جنابعالی، سرمایه عظیم برای تحقق اهداف مورد نظر معظم له در مجموعه تحت مدیریت جنابعالی خواهد بود.
دوام سلامتی و مزید توفیقات آن برادر ارجمند را در سایة عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه ایزد متعال مسئلت می کنیم.

برادر گرامی جناب آقای حسین فدایی

متن پیام به شرح زیر است:

باسلام و درود

علی اکبر صالحی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *