برگزاری لیگ جهانی فوتبال به جای بازی‌های دوستانه + ظریف رحلت پدر سردار سلیمانی را تسلیت گفت – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری فارس: فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا قصد دارد از سال 2019 به بعد، بازی‌های دوستانه را لغو کرده و در قالب لیگ جهانی فوتبال همه کشورهای عضو خود را درگیر بازی‌های تدارکاتی و دوستانه کند
خبرگزاری فارس: فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا قصد دارد از سال 2019 به بعد، بازی‌های دوستانه را لغو کرده و در قالب لیگ جهانی فوتبال همه کشورهای عضو خود را درگیر بازی‌های تدارکاتی و دوستانه کند.
در این لایحه که هنوز در مجمع عمومی فیفا به تصویب نرسیده، قرار بر این شده که از سال 2019 به بعد دیگر چیزی به نام بازی دوستانه وجود نداشته باشد و فیفا البته با شعار دوستی و صلح جهانی یک لیگ جهانی فوتبال ترتیب بدهد. با چنین وضعیتی دیگر لازم نیست یک کشور برای بازی دوستانه مذاکره کند و یا پول پرداخت نماید، در واقع همه تیم‌ها موظف هستند آماده پذیرایی از کشورهای مختلف جهان باشند و امکانات استاندارد را در سطح جهانی رعایت کنند، چرا که عضو فیفا هستند.

لیگ جهانی برای باشگاه‌های جهان نیز اجرا خواهد شد.

فیفا نیز به کشورهایی که بضاعت محدودی برای این میزبانی‌ها دارند، کمک خواهد کرد. از طرفی این لیگ جهانی جذابیت بیشتری نسبت به بازی‌های دوستانه خواهد داشت ومردم در سراسر جهان به صورت تصادفی و پس از قرعه کشی کلی، می‌توانند منتظر تماشای بازی تیم‌های بزرگ و کوچک جهان در استادیوم ملی خود باشند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه در پیامی درگذشت پدر سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

برادر بزرگوار سردار حاج قاسم سلیمانی

خبر درگذشت پدر بزرگوارتان در آستانه اربعین حسینی موجب تاثر و تالم شد
خبر درگذشت پدر بزرگوارتان در آستانه اربعین حسینی موجب تاثر و تالم شد. اینجانب درگذشت این عبد صالح و صبور خداوند را که افتخار تربیت فرزندی شجاع و برومند چون شما را داشت به شخص جنابعالی، سایر بستگان، وابستگان و بازماندگان محترم تسلیت  عرض می نمایم و از درگاه حضرت حق برای آن مرحوم علّو درجات و برای شما و بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم .

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه در پیامی درگذشت پدر سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
برادر بزرگوار سردار حاج قاسم سلیمانی

محمد جواد ظریف

وزیر امور خارجه

متن این پیام بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *