درخشان: با این وضعیت به آسیا نرویم بهتر است – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: حمید درخشان، سرمربی نفت تهران بعد از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر در نشست خبری گفت: بازی خیلی خوبی بود و به تیم استقلال هم تبریک می‌گویم، چون شایسته پیروزی بودند
وی افزود: باید خیلی بیشتر کار کنیم تا در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم. فاصله ما دارد با فوتبال باشگاهی آسیا زیاد می‌شود. ممکن است در رده ملی موفق باشیم اما فاصله فوتبال ما سایر کشورهای آسیایی در رده باشگاهی در حال زیاد شدن است.

وی افزود: این مسائل طبیعی است و بازیکنی که شرایط مناسبی ندارد، شب قبل از بازی در اردو نیست و در منزل می‌ماند، شرایط خوبی هم ندارد. بازیکنان ما از دقیقه 60، 70 به بعد آمادگی لازم را نداشتند و این طبیعی بود. ما در این دو روز اردویی نداشتیم و فقط از آنها خواستیم ساعت یک بعدازظهر به مجموعه نفت بیایند، ناهار بخوریم و بعد از جلسه فنی به ورزشگاه بیاییم. آن چیزی که برای ما مهم بود این است که با همین توان هم توانستیم موقعیت‌های گل خوبی ایجاد کنیم و اگر گل به خودی نمی‌خوردیم، استقلال نمی‌توانست به پیروزی برسد. باید این برد را به تیم استقلال تبریک بگویم و به بازیکنان خودم هم خسته نباشید می‌گویم.

درخشان در پاسخ به این پرسش که آیا در نیم‌فصل دوم تیم نفت تقویت خواهد شد یا خیر، خاطرنشان کرد: من که نباید دستم را در جیب خودم بکنم و برای باشگاه خرید کنم، این مشکل باشگاه است که اگر توجه نکنند خیلی عقب می‌مانند، شاید هم از بین بروند. یکی از فاکتورهایی که یک تیم می‌تواند به موفقیت برسد این است که مدیریت باشگاه باید برای تقویت تیم بازیکنان خوبی جذب کند و در اختیار مربی قرار دهد اگر این کار را نکنیم خودمان را تسلیم کرد‌ایم یعنی در واقع هیچ کاری نکردیم که به موفقیت برسیم، موفقیت عوامل زیادی را می‌طلبد که اگر همه آنها جمع شوند باز هم نمی‌توانیم بگوییم صددرصد به موفقیت می‌رسیم، باید ابزار لازم را داشته باشیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

سرمربی نفت  درباره احتمال حذف این تیم از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: امیدوارم از این رقابت‌ها حذف نشویم. تا اینجا که چنین اتفاقی نیفتاده اما اگر قرار است به لیگ قهرمانان آسیا برویم، اصلا از این تیم راضی نیستم. فاصله ما با لیگ قهرمانان آسیا خیلی زیاد است و اگر قرار است با این تیم عازم این رقابت‌ها شویم بهتر است نرویم، ما باید تیم خود را تقویت کنیم، در نیم‌فصل بازیکنان جدیدی بخریم تا با اقتدار در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم. در غیر این صورت با این تیم خودمان را گول می‌زنیم، فوتبال باشگاهی آسیا قوی‌تر شده است و باشگاه‌ها سرمایه‌گذاری زیادی می‌کنند، 25 سال است که در این رقابت‌ها قهرمان نشده‌ایم، استقلال و پرسپولیس بزرگترین تیم‌های ایران هستند که این دو تیم هم در این به قهرمانی آسیا دست نیافته‌اند. 

درخشان در خصوص اینکه اگر به 20 یا 30 سال پیش برگردید و بازیکن باشید، فکر می‌کنید در کدام پست می‌توانید به تیم نفت کمک کند، اظهار داشت: اول از همه، شما وقتی فرصت را خلق می‌کنید و گل نمی‌کنید، یک اشکال است که ما امروز این اشکال را داشتیم. اگر موقعیت‌های خود را از دست نمی‌دادیم، شاید شرایط فرق می‌کرد. دوم اینکه شما بتوانید این فرصت را در پست هافبک خلق کنید و سوم هم اینکه در پست دفاعی بیشترین تمرکز را داشته باشید تا کمتر اشتباه کنید و گل نخورید. ما امروز این اشتباهات را در خط دفاعی، هافبک و گل نزدن داشتیم. من اگر امروز بخواهم یکی از خط‌ها را برای بازی کردن انتخاب کنم، خط هافبک است.

خبرگزاری تسنیم: حمید درخشان، سرمربی نفت تهران بعد از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر در نشست خبری گفت: بازی خیلی خوبی بود و به تیم استقلال هم تبریک می‌گویم، چون شایسته پیروزی بودند. از ما بهتر بودند و ما به دلیل مشکلاتی که داشتیم بازیکنان‌مان از دقیقه 60 به بعد توان لازم را نداشتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *