احتمال خداحافظی با مدیران کم‌کار از سوی وزارت ورزش – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ایرج رحمانی در آستانه برگزاری گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور که از فردا (چهارشنبه) به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار می‌شود، یکی از مهم‌ترین اهداف این سمینار را ارائه برنامه‌های آینده وزارتخانه توسط وزیر ومعاونان عنوان کرد

وی در پایان از مدیران کل و نیروهای ادارات کل استانی که خط مقدم جبهه مقدس ورزش و جوانان هستند تقدیر کرد.

وی با تأکید به این نکته که منابع محدودی در اختیار حوزه ورزش و جوانان است، خاطرنشان کرد: مدیران ما باید تلاش کنند که از سایر منابع غیر دولتی بهره‌مند شوند که اگر به امید اعتبارات دولتی بنشینند پروژه‌ها و ورزش کشور رشد قابل توجهی نخواهد داشت.

رحمانی در ادامه این گردهمایی دو روزه را فرصتی برای تبادل اطلاعات مدیران دانست و گفت: در این سمینار مدیران جوان‌تر می‌توانند از ظرفیت مدیران با سابقه و تجربه آنها بهره‌مند شوند که امیدواریم این گردهمایی زمینه‌ای باشد تا مدیران با استفاده از ظرفیت‌های همه نهادها و دستگاه‌ها بتوانند خدمات بهتر و ارزنده‌تری به مخاطبان خود یعنی ورزشکاران و جوانان ارائه دهند.

مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: اکثر مصوبات جلسه پیشین که در فروردین ماه برگزار شد اجرایی شده است، اما در این جلسه سعی می‌کنیم مصوباتی که با محدودیت قانونی و اعتباری مواجه شدند را مجدداً بررسی کنیم.

مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: به احتمال زیاد در انتهای سال نیز گردهمایی با حضور مدیران کل استانی خواهیم داشت که جمع‌بندی عملکرد آنها خواهد بود که تلاش‌مان بر این است استان‌هایی که خوب کارکرده‌اند را تشویق، استان‌هایی که متوسط کار کرده‌اند، نقاط ضعف‌شان را برطرف و اگر استانی عملکرد ضعیفی داشته باشد با مدیر آن خداحافظی کنیم.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ایرج رحمانی در آستانه برگزاری گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور که از فردا (چهارشنبه) به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار می‌شود، یکی از مهم‌ترین اهداف این سمینار را ارائه برنامه‌های آینده وزارتخانه توسط وزیر ومعاونان عنوان کرد.

رحمانی افزود: در بررسی انجام شده استان‌هایی که در ارزیابی ما تقدیر می‌شوند، استان‌هایی هستند که علاوه بر اعتبارات عمرانی از سایر اعتبارات دیگر استانی نیز بهره‌مند شده‌اند و تعداد زیادی از پروژه‌ها را با تیم‌های موفق افتتاح کرده‌اند.

این مقام مسئول در وزارت ورزش و جوانان با بیان این که از ابتدای سال شاخص‌های ارزیابی را به ادارات کل استان‌ها ابلاغ کرده‌ایم، گفت: همه استان‌ها باید تلاش کنند تا با استفاده از بهترین ظرفیت‌ها بهترین خدمات را به جامه هدف ارائه دهند.

وی همچنین از معرفی استان‌های برتر در سال 95 که در سه تیپ و بر اساس ارزیابی اداره کل ارزیابی عملکرد و امور استان‌ها و با مشارکت تمامی معاونت‌ها ارزیابی شده‌اند، خبرداد و افزود: هدایایی از طرف وزارت برای استان‌های برتر در نظر گرفته شده است که در این مراسم اهدای می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *