حزب‌الله، حمله به نوار غزه را محکوم کرد + داستان دایی و 75 روز نبردن – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری فارس: جنبش حزب‌الله لبنان اقدام جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در بمباران نواز غزه را محکوم کرد.

شبکه المنار لبنان گزارش داد، جنبش حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای حمله هوایی دیروز جنگنده‌های رژیم اسرائیل به نواز غزه و بمباران آن که منجر به شهادت شماری از نیروهای مقاومت شد، محکوم کرد
مقاومت لبنان ضمن اینکه شهادت نیروهای مقاومت در این حمله صهیونیست‌ها را به گروه‌های مقاومت حماس و جهاد اسلامی فلسطین تسلیت گفت، تأکید کرد که سکوت در برابر این اقدام مشارکت در  محاصره نوار غزه است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دیروز دوشنبه 5 فروند راکت به سمت یک هدف در مرز میان خانیونس و دیرالبلح شلیک کردند که بر اثر آن،‌8 عضو مقاومت فلسطین شهید و چند تن دیگر زخمی شدند.

حزب‌الله همچنین تأکید کرد که این حملات در ادامه سیاست‌های رژیم صهیونیستی با هدف تنگ کردن عرصه برای غزه و اهالی آن است.

خبرگزاری فارس: جنبش حزب‌الله لبنان اقدام جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در بمباران نواز غزه را محکوم کرد.
شبکه المنار لبنان گزارش داد، جنبش حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای حمله هوایی دیروز جنگنده‌های رژیم اسرائیل به نواز غزه و بمباران آن که منجر به شهادت شماری از نیروهای مقاومت شد، محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: «حملات رژیم صهیونیستی تأکیدی بر وحشی‌گری این رژیم بود که برخی به دنبال آن هستند که این رژیم را به عنوان دوستی برای عرب‌ها معرفی کرده و اقدام به عادی‌سازی روابط  با آن کنند».

——————-

ورزش سه: عصر امروز سایپا دیدار هفته یازدهم خود مقابل پرسپولیس با نتیجه دو بر صفر باخت تا همچنان در حسرت باخت باقی بماند
با باخت امروز نارنجی پوشان حسرت برد دایی در لیگ برتر 75 روزه شد تا روند خوب شاگردانش در هفته های ابتدایی لیگ به فراموشی سپرده شود.

دایی که در هفته های اخیر تصمیمات اشتباه داوری را عامل ناکامی تیمش می دانست، امروز هم به عملکرد داوری معترض بود و حالا برای جمع کردن تیمش کار سختی در پیش دارد. سایپا در هفته دوازدهم مهمان نفت تهران خواهد بود تا شاید مقابل این تیم بحران زاده بتوانند به لیگ برگردند.

ورزش سه: عصر امروز سایپا دیدار هفته یازدهم خود مقابل پرسپولیس با نتیجه دو بر صفر باخت تا همچنان در حسرت باخت باقی بماند. سایپایی ها بعد از برد یک بر صفر استقلال در هفته چهارم در 26 مرداد ماه، دو هفته متوالی را مقابل تراکتورسازی و پدیده باختند و در چهار هفته متوالی مقابل پارس جم، ذوب آهن، سپیدرود و فولاد به تساوی یک بر یک رسیدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *