فوتبال مالکانه، کاری که استقلال هنوز بلد نیست + پیام تسلیت فرمانده کل ارتش به سردار سلیمانی – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: شاگردان وینفرد شفر برابر نفت تهران بیش از 60 درصد از مالکیت توپ را به خود اختصاص دادند اما باز هم موفق به گلزنی نشدند

ورزش سه: شاگردان وینفرد شفر برابر نفت تهران بیش از 60 درصد از مالکیت توپ را به خود اختصاص دادند اما باز هم موفق به گلزنی نشدند. آبی ها برابر نفت تهران حتی برای خلق موقعیت نیز مشکل دارند و به سختی می توانند روی دروازه حریف موقعیتی خلق کنند تا فوتبال مالکانه همچنان ابزار نامناسبی برای این تیم باشد.

آبی های تهرانی برابر خط دفاعی فشرده نفت در چند مرحله با شوت زنی موفق به خلق موقعیت شدند اما در نهایت هیچ کدام از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد تا تیم شفر در گلزنی ناکام باشد.

استقلال با شروع فصل اصرار زیادی به ارائه فوتبال مالکانه دارد اما هنوز موفق نشده با استفاده از مالکیت توپ نتایج قابل قبولی کسب کند تا مشخص شود برای پیشرفت مسیر طولانی پیش رو دارد.

——————-
خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پی درگذشت پدر سرلشکر سلیمانی، امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش در پیام تسلیتی، این ضایعه را به وی تسلیت گفت
مصیبت و ضایعه مؤلمه درگذشت والد بزرگوار جنابعالی موجب تاثر و اندوه فراوان گردید.

برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی

خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پی درگذشت پدر سرلشکر سلیمانی، امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش در پیام تسلیتی، این ضایعه را به وی تسلیت گفت.
از سوی خود و آحاد ارتش حزب الله این مصیبت وارده را به شما و خاندان معزز تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند سبحان برای  آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

انا لله و انا الیه راجعون

 متن پیام بدین شرح است:

رجاء واثق دارم مجاهدت های آن پدر مؤمن و فداکار در زندگی موجب گردید تا فرزندان شجاع، انقلابی و ولایتمدار همچون جنابعالی تربیت شوند.

فرمانده محترم نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *