راهکار عجیب دخیا برای پیوستن به رئال مادرید + کشف 19 کیلو حشیش در یک خودروی سواری – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: داوید دخیا، گلر اسپانیایی منچستریونایتد برای پیوستن به رئال مادرید بی تاب است و دوست دارد این اتفاق هرچه زودتر رخ دهد

ورزش سه: داوید دخیا، گلر اسپانیایی منچستریونایتد برای پیوستن به رئال مادرید بی تاب است و دوست دارد این اتفاق هرچه زودتر رخ دهد.

 دخیا ششمین فصل حضورش در من یونایتد را سپری می کند در حالی که تابستان 2015 تا یک قدمی رئال مادرید هم پیش رفت ولی دیر ارسال تور کیش شدن مدارکش باعث شد تا این انتقال منتفی شود.

لازم به ذکر است که این زیدان بود که در نقل و انتقالات تابستانی اخیر که به تازگی تمام شده، از مسئولان رئال خواست جذب دخیا را پیگیری نکنند و اینکه در شرایط فعلی بهتر است همچنان به کیلور ناواس اعتماد شود.

طبق ادعای نشریه پرتغالی آبولا، در جریان اردوی اخیر تیم ملی اسپانیا برای دو بازی مقابل ایتالیا و لیختن اشتیان، داوید دخیا گفت و گویی تور هوایی کرمان طولانی با سرخیو راموس(کاپیتان تیم ملی و رئال) داشته و از وی خواسته است تا زیدان را راضی کند فصل بعد یک بار دیگر برای جذبش اقدام کند. در واقع دخیا با توسل به راموس و نفوذ خوب او روی زیدان امیدوار است فصل بعد بتواند پیراهن رئال مادرید را بر تن کند.

رئال سپس به کیلور ناواس اعتماد کرد و این گلر کاستاریکایی نیز به خوبی پاسخ اطمینان باشگاه را داده است. به همین دلیل در 2 سال گذشته امکان جذب تور مالزی ذخیا برای رئال فراهم نبوده است.

راهکار عجیب دخیا برای پیوستن به رئال مادرید

——————-

خبرگزاری مهر: سرهنگ محمدتقی سلطانی، فرمانده انتظامی هشترود عصر امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران از کشف ۱۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در حوزه استحفاظی هشترود خبر داد

وی قیمت تور اروپا تصریح کرد: در حین بازرسی مقدار ۱۹ کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز ماهرانه‌ای در داشبورد و سپر عقب خودرو جاسازی گردیده بود کشف و خودرو توقیف گردید.

خبرگزاری مهر: سرهنگ محمدتقی سلطانی، فرمانده انتظامی هشترود عصر امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران از کشف ۱۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در حوزه استحفاظی هشترود خبر داد.

سرهنگ سلطانی گفت: خودرو سواری حامل مواد مخدر که از قیمت تور مراکش جنوب کشور در حال انتقال مواد مخدر بود با هوشیاری اکیپ عملیاتی ویژه استان و شهرستان هشترود و با دستور مقام قضایی در نزدیکی روستای قویون قشلاقی هشترود متوقف شد.

سلطانی افزود: متهم بعد از تکمیل پرونده، با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *