حماقت سعودی‌ها، سود فراوانی نصیب ایران کرد – کسب درآمد اینترنتی

انتخاب: الوطن چاپ قطر نوشت: تا کنون ایران در تمام میدان‌های منطقه پیروز خارج شده است، در حالی که اهالی مناطقی که جنگ در آنها دایر بوده بهای سنگینی را پرداخته اند
این مساله همچنین عقب نشینی سعودیها از هر گونه نقشی در سوریه و عراق را نشان می دهد و مؤید آن است که عربستان در لبنان با هر آنچه ایران بخواهد موافق است؛ به این ترتیب سعودیها همه چیز را از دست داده اند، در حالی که ایران در سطح قیمت تور پوکت رابطه با عربستان، در تمام زمینه ها دستاورد داشته است.

این رسانه در ادامه تحلیل خود نوشت: به دلیل حماقت سعودیها، ایران از بحران خلیج سودهای فراوانی به دست آورد؛ از آن جمله دستاوردهای اقتصادی است؛ چرا که این کشور یکی از تامین کنندگان اساسی نیازهای غذایی قطر شد و کانتینرها و کالاهای ترکی نیز از طریق ایران و با استفاده از بنادر آن به قطر منتقل می شود. یا در مورد حج، سعودیها تمام شروط تور لحظه آخری ایران را پذیرفتند و در سطح روابط خارجی، عربستان برای از سرگیری روابط دیپلماتیک با ایران، بدون هیچ قید و شرطی تلاش می کند.

همانطور که رهبر ایران آیت الله خامنه ای اعلام کرده است که منافع، ایران را به سوی حضور در سوریه سوق داد؛ در همین راستا، مدت سرمایه گذاریهای ایران در سوریه به حدود 25سال می رسد.

این مساله منعکس کننده آن است که ایران به مدت ربع قرن استراتژی بقا در سوریه را داشته؛ قیمت تور اهواز زمانی که برای تغییر ترکیب جمعیتی و نژادی و مذهبی آن مناسب است؛ تا نفوذ ایرانی از سواحل ایران تا اقیانوس هند، خلیج و دریای مدیترانه گسترده باشد. علاوه بر نفوذ مذهبی آن در شرق عربستان، کویت و بحرین که این بیشترین امتداد برای امپراطوری فارسی از دوران پیش از اسلام است.

اما در مورد عراق، داعشی که بعنوان پوششی برای از بین بردن موجودیت سنی در عراق حضور داشت، نابود شد و نظام سیاسی و اجتماعی تور استانبول نوروز 97 جدیدی ایجاد شده که تابع ایران بوده و عناصر نژادی و مذهبی مختلفی را در خود جای داده است.

انتخاب: الوطن چاپ قطر نوشت: تا کنون ایران در تمام میدان‌های منطقه پیروز خارج شده است، در حالی که اهالی مناطقی که جنگ در آنها دایر بوده بهای سنگینی را پرداخته اند.

این نظام تا سوریه ای امتداد می یابد که دولتهای خلیج از آن چشم پوشی کرده و ایالات متحده نقش چندانی در آن ندارد و استراتژی تور هوایی یزد اش در این کشور عربی محدود به نابودی داعش است. بدین معنا، ایران در سایه موضع ایالات متحده و دولتهای غربی و همچنین عربستان سعودی در مورد چشم پوشی از برکناری اسد، موفقیت عظیمی را در سوریه به دست آورده و تلاشهایش برای حفظ نظام اسد به ثمر نشسته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *