حسینی: از رویارویی با ملوان استقبال می‌کنیم – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: سیدمحمد حسینی در خصوص دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال اظهار داشت: الان تیم‌های لیگ یکی در کوران رقابت‌ها هستند، اما ما دو هفته است که به دلیل تعطیلی لیگ برتر در مسابقات حضور نداریم
دروازه‌بان تیم  سپیدرود رشت در مورد حاشیه‌هایی که همواره در دربی استان گیلان وجود داشته است، گفت: آخرین دربی دو تور خارجی ارزان تیم در فصل گذشته کم‌ترین حاشیه را داشت. در هر صورت دربی شرایط خاص خودش را دارد و از حساسیت‌های بالایی بین مردم برخوردار است. هر چقدر ما و عوامل برگزاری بتوانیم این حساسیت‌ها را نزد مردم کمتر کنیم،‌ شاهد حاشیه‌های کمتری در بازی خواهیم بود.

حسینی در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم سپیدرود حضور در جام حذفی را جدی می‌گیرد یا خیر؟»، عنوان کرد: اگر نمی‌خواستیم این مسابقات را جدی بگیریم، تور یزد نوروز 97 اصلاً در رقابت‌ها شرکت نمی‌کردیم. همین که در این مسابقات هستیم، یعنی نیم نگاهی به مراحل بالایی مسابقات داریم. جام حذفی جام شگفتی‌هاست و هزار اتفاق غیرمنتظره در آن می‌افتد. فقط ما فکر نمی‌کردیم در اولین بازی به ملوان بخوریم که از این موضوع هم استقبال می‌کنیم.

خبرگزاری تسنیم: سیدمحمد حسینی در خصوص دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات قیمت تور سریلانکا جام حذفی فوتبال اظهار داشت: الان تیم‌های لیگ یکی در کوران رقابت‌ها هستند، اما ما دو هفته است که به دلیل تعطیلی لیگ برتر در مسابقات حضور نداریم. به نظرم شرایط ملوان اکنون به لحاظ تیمی بهتر از ماست. ما دو سه بازی تدارکاتی در این تعطیلات انجام داده‌ایم،‌ اما از آمادگی دو هفته پیش فاصله گرفته‌ایم.
وی ادامه داد: در هرصورت این بازی دربی است و مردم انتظار دارند تا ما در این مسابقه پیروز قیمت تور پاتایا شویم. تمرینات پرفشاری را در این مدت انجام داده‌ایم و همه چیز آماده است تا یک بازی خوب را مقابل ملوان انجام دهیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *