پتر چک: ونگر باید از مورینیو یاد بگیرد + خبر بد برای بایرن مونیخ – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: پتر چک، سنگربان باتجربه آرسنال معتقد است باید روحیه تیم های مورینیو در رختکن توپچی ها حاکم شود. 2 شکست از 3 بازی اول لیگ برتر برای آرسنال باعث شده تا دوباره انتقادات از ونگر به اوج برسد و پتر چک معتقد است روحیه حاکم بر تیم باید تغییر کند
مورینیو همان روحیه را در چلسی هم حاکم کرد و ما به هر قیمتی می خواستیم پیروز باشیم. مورینیو حتی از تساوی هم متنفر بود و ما می دانستیم که اگر تور سنگاپور با تساوی به رختکن بازگردیم او راضی نخواهد بود.

زمانی که به آرسنال آمدم به خودم گفتم اگرچه این تیم سالهاست فاتح لیگ نشده؛ اما من می خواهم یکی از افرادی باشم که کمک کنم این اتفاق رخ دهد. رویای من قهرمانی لیگ با توپچی هاست؛ اما فکر نمی کنم 10 سال برای رسیدن به این رویا زمان داشته باشم.”

ورزش سه: پتر چک، سنگربان باتجربه آرسنال معتقد است باید روحیه تیم های مورینیو در رختکن توپچی ها حاکم قیمت بلیط هواپیما شود. 2 شکست از 3 بازی اول لیگ برتر برای آرسنال باعث شده تا دوباره انتقادات از ونگر به اوج برسد و پتر چک معتقد است روحیه حاکم بر تیم باید تغییر کند.
از طرف دیگر برد با 5 گل  یا پیروزی 0-1 برای او مهم نبود و وی تنها از ما پیروزی می خواست؛ اما در آرسنال فلسفه ما فرق می کند، زیرا ما به هر طریقی نمی خواهیم نتیجه بگیریم و بازی زیبا نیز برای ما اهمیت دارد.

همانطور که یورگن کلوپ گفت، ما شبیه یک موسیقی تعمیرات 118 کلاسیک هستیم، زیرا زیبا بازی کردن تبدیل به ذات آرسنال شده است.

پتر چک گفت: “زمانی که مورینیو از پورتو راهی چلسی شد، یک چیز بزرگ به این تیم اضافه کرد؛ زیرا مورینیو از باشگاهی آمده بود که هرگز دوم شدن را در لیگ نمی پذیرفت.

——————-
ایسنا: به نقل از کیکر، به نظر می‌رسد که بدبیاری‌های بایرن مونیخ در فصل جاری تمامی ندارد و بعد از آسیب دیدگی چند چهره سرشناس این تیم این بار نوبت بلیط هواپیما به آسیب دیدگی داوید آلابا شد
آلابا یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان بایرن است و بدون شک آسیب دیدگی او خبر بسیار بدی برای آنچلوتی خواهد بود.

ایسنا: به نقل از کیکر، به نظر می‌رسد که بدبیاری‌های بایرن مونیخ در فصل جاری تمامی ندارد و بعد از آسیب دیدگی چند چهره سرشناس این تیم این بار نوبت به آسیب دیدگی داوید آلابا شد.
باشگاه بایرن اعلام کرد که آلابا در  اردوی تیم ملی فوتبال اتریش تور هوایی کرمان با آسیب دیدگی شدید مواجه شد و چهار هفته دور از میادین خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *