شکستگی پای والنتینو روسی در مسابقه آماتور + روز کم فروغ ستاره تاتنهام مقابل بهترین خط دفاعی – کسب درآمد اینترنتی

طرفداری: والنتینو روسی، موتورسوار تیم یاماها به دلیل حادثه در یک مسابقه آماتوری دچار شکستگی از ناحیه پا شده است
اتفاقی که ممکن است باعث شود تا این موتورسوار 38 ساله مسابقه حساس ایتالیا در موجلو را از دست بدهد.

طرفداری: والنتینو روسی، موتورسوار تیم یاماها به دلیل حادثه در یک مسابقه آماتوری دچار شکستگی از ناحیه پا شده است.

متاسفانه در حین تمرین دچار تصادف شدم. هنوز در تور گوانجو ناحیه شکم و سینه درد دارم اما وضعیتم رو به بهبود است و این باعث می شود که به مسابقه پیش رو فکر کنم. میل زیادی برای شرکت در گرندپری ایتالیا دارم. البته که آسان نخواهد بود ولی چند روز وقت دارم و سعی خواهم کرد که به سرعت ریکاوری کنم. برای انجام این کار تمام تلاش خودم را خواهم کرد.

روسی پس از این حادثه و در بیمارستان در خصوص وضعیت خود گفت:

 مرحله بعدی مسابقات موتو جی پی در حالی تور مشهد لحظه آخری در ایتالیا و در پیست موجلو برگزار خواهد شد که روسی امیدوار بود در این مسابقه خانگی بتواند اختلاف امتیاز خود با صدر جدول مسابقات را کاهش دهد. 

به گزارش Gazetta dello Sport، والنتینو روسی که در یک مسابقه موتورسواری آماتور که جنبه تمرینی داشت شرکت کرده بود، به دلیل حادثه پیش آمده در این مسابقه از ناحیه پا دچار شکستگی شده است. 

شکستگی پای والنتینو روسی در مسابقه آماتور

——————-

ورزش قیمت تور کیش سه: سون هیونگ مین به همراه دیگر بازیکنان خط جلوی کره هم نتوانستند قفل دروازه تیم ملی ایران را باز کنند.

 تیم ملی ایران بدون گل خورده و با ٩ کلین شیت در بازی های مقدماتی به عنوان بهترین تیم از نظر کم ترین گل خورده در جهان معرفی شده است
ورزش سه: سون هیونگ مین به همراه تور پکن نوروز 97 دیگر بازیکنان خط جلوی کره هم نتوانستند قفل دروازه تیم ملی ایران را باز کنند.

سون هیونگ مین هافبک – وینگر تیم تاتنهام امروز در برابر سد محکم دفاعی ایران نتوانست کاری از پیش ببرد و او نیز به جمع بازیکنانی پیوست که در حسرت گل زدن به ایران مانده اند.

روز کم فروغ ستاره تاتنهام مقابل بهترین خط دفاعی

مین تور لحظه آخری که از نتیجه به شدت ناراحت بود، پس از بازی روی زمین نشست و به بازی بعد فکر کرد. او می ترسد رویای حضور در جام جهانی روسیه برایش تعبیر نشود.

 تیم ملی ایران بدون گل خورده و با ٩ کلین شیت در بازی های مقدماتی به عنوان بهترین تیم از نظر کم ترین گل خورده در جهان معرفی شده است.

روز کم فروغ ستاره تاتنهام مقابل بهترین خط دفاعی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *