کُری بیرانوند برای فوتبال جهان + رسانه‌های کره‌ای، حق را به کی‌روش دادند – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: علیرضا بیرانوند در هشتمین حضورش در ترکیب تیم ملی موفق شد دروازه ایران را از باز شدن حفظ کند تا رکورد 9 بازی کلین شیت در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی برای ایران شکل گیرد

عکس: امیرحسین خیرخواه – سئول

ورزش سه: علیرضا بیرانوند در هشتمین حضورش در ترکیب تیم ملی موفق شد دروازه ایران را از باز شدن حفظ کند تا رکورد 9 بازی کلین شیت در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی برای ایران تور ارزان اسپانیا شکل گیرد.

کُری بیرانوند برای فوتبال جهان

بیرانوند که در دیدار برابر سوریه به دلیل مصدومیت غایب بود تا سوشا مکانی این وظیفه را به انجام برساند، در پایان دیدار برابر کره جنوبی با نمایش عدد 9 کری جالب توجهی را ثبت کرد. تمام تیم‌های حاضر در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی گل دریافت کرده‌اند تور ویتنام تا این رکورد تنها مختص به دروازه ایران باشد.

——————-

خبرگزاری فارس: پس از بازی کره جنوبی و ایران کارشناسان کره‌ای و برخی رسانه‌های این کشور حق را به کارلوس کی‌روش دادند آنها تصاویری از زمین چمن را عکس گرفته و یک ساعت بعد گزارش‌هایی علیه مسئولان فدراسیون فوتبال کشورشان ارائه کردند
 سایت اسپورتس‌هانکوکی با انتشار مطلبی نوشت: آیا این بود زمین چمن استاندارد تور ارزان مسکو کره جنوبی که 70 میلیون وون صرف آن شده بود؟ کیفیت زمین در برخی از نقاط مانند گلوله گلوله برف بود و توانایی بازیکنان را برای کنترل توپ از آنها گرفته بود.

«یئونگ یی» کاپیتان کره هم پیش از این گفته بود به دلیل شرایط بد زمین نمی‌خواهد در آنجا بازی کند.

آنها معتقدند چمنی که 70 میلیون وون برای آن هزینه شده بود اما با بارش باران تخریب شد و کیفیت نداشت نشان دهنده هدر رفتن پول این کشور بوده قیمت تور مراکش است.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قبل از مسابقه نسبت به کیفیت پایین چمن اعتراض کرده بود.

این ورزشگاه در برخی نقاطش در حد استاندارد نبود و با زمین جام جهانی فاصله داشت. در برخی جاهای دیگر برای اینکه ضعف‌های آن پوشیده شود پر از چمن شده بود و قبل از مسابقه ترمیم روی آن صورت گرفته بود اما در واقع این کیفیت اصلی زمین نبود. ما این نگرانی را بارها به مسئولان فدراسیون تور تایلند کره اعلام کرده بودیم.

خبرگزاری فارس: پس از بازی کره جنوبی و ایران کارشناسان کره‌ای و برخی رسانه‌های این کشور حق را به کارلوس کی‌روش دادند آنها تصاویری از زمین چمن را عکس گرفته و یک ساعت بعد گزارش‌هایی علیه مسئولان فدراسیون فوتبال کشورشان ارائه کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *