صعود ژاپن به جام‌ جهانی با شکست استرالیا + کره جنوبی 0 – 0 ایران؛ تا دقیقه 25 – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتبال ژاپن و استرالیا امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه از گروه B آسیا برابر هم قرار گرفتند که چشم‌ بادامی‌ها به برتری 2 بر صفر دست یافتند
خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتبال ژاپن و استرالیا امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه از گروه B آسیا برابر هم قرار گرفتند که چشم‌ تور فرانسه بادامی‌ها به برتری 2 بر صفر دست یافتند. آسانو و ایدگوچی 2 گل ژاپن را در دقایق 19 و 83 وارد دروازه استرالیا کردند.

در دیگر بازی‌ گروه B آسیا تایلند به مصاف عراق رفته است.

ژاپن با این پیروزی خانگی ضمن حفظ صدرنشینی 20 امتیازی شد و صعود خود را به جام‌جهانی 2018 روسیه قطعی کرد تا پس از ایران دومین تیم آسیایی صعود‌کننده به این رقابت‌ها باشد. عربستان و استرالیا نیز با 16 امتیاز رتبه‌های تور گرجستان نوروز 97 دوم و سوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارند و برای صعود به جام‌جهانی رقابت نزدیکی خواهند داشت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های کره جنوبی و ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه جام جهانی سئول آغاز شد

دقیقه 4: کیم جائه چئول با شوتی از راه دور قصد باز کردن دروازه ایران را داشت که توپ که از کنار دروازه به بیرون قیمت تور مشهد رفت.

دقیقه 19: ارسال بلند روی دروازه ایران از میانه‌های زمین با ضربه سر ژانگ هیو‌ن‌سو همراه بود که توپ با اختلاف کمی و به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 14: خطای محمد انصاری چسبیده به محوطه جریمه ایران موقعیت خوبی را نصیب بازیکنان کره جنوبی کرد.

دقیقه 16: ضربه ایستگاهی مناسب برای کره‌ای‌ها چیزی جز یک کرنر برای آنها به همراه نداشت.

ترکیب تور تبریز ایران: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمد انصاری، میلاد محمدی، رامین رضاییان، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد.

ترکیب کره جنوبی: کیم سئونگ‌جیو، چوی چول سون، کیم جین‌سو، کیم مین‌جائه، سون هیونگ‌مین، هوانگ هی‌چان، کو جا چئول، ژانگ هیو‌ن‌سو، لی جائه‌سونگ، کیم یونک گوون و کئون چانگ هوون.

خبرگزاری تور زمینی قشم تسنیم: دیدار تیم‌های کره جنوبی و ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه جام جهانی سئول آغاز شد.

دقیقه 13: ارسال اشکان دژاگه از روی نقطه کرنر پس از دور کردن بازیکنان کره به محمد انصاری رسید که ضربه این بازیکن با پای غیر تخصصی‌اش راهی اوت شد.

دقیقه 9: مرتضی پورعلی‌گنجی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

ادامه دارد

قضاوت تور قبرس این دیدار به عهده پیتر گرین استرالیایی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *