وداع تلخ بولت در آخرین رقابت دوران حرفه ای + رضاوند: کار سایپا در اهواز، بسیار سخت است – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: جاستین گاتلین توانست با پشت سر گذاشتن یوسین بولت قهرمان فینال دو 100 متر لندن شود.

فینال دو 100 متر مسابقات جهانی لندن بامداد یکشنبه برگزار شد و جاستین گاتلین با ثبت زمان 9

کریستین کولمن نیز توانست پیش از بولت از خط پایان عبور کند و به مدال نقره دست یابد. او تنها با یک صدم ثانیه اختلاف در جایگاه دوم قرار گرفت.

ایسنا: جاستین گاتلین توانست با پشت سر گذاشتن یوسین بولت خرید بلیط هواپیما قهرمان فینال دو 100 متر لندن شود.

فینال دو 100 متر مسابقات جهانی لندن بامداد یکشنبه برگزار شد و جاستین گاتلین با ثبت زمان 9.92 ثانیه به عنوان قهرمانی دست یافت. یوسین بولت که  آخرین فرصتش را برای کسب طلای 100 متر  داشت با ثبت زمان 9.95 در جایگاه سوم قرار گرفت و به مدال برنز دست یافت.

سریع‌ترین مرد جهان پیش از این در دو 100 متر سه قهرمانی در رقابت‌های جهانی و سه قهرمانی در المپیک به دست آورده بلیط هواپیما بود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: آرش رضاوند، هافبک تیم سایپا، وضعیت این تیم را در آستانه دیدار مقابل استقلال خوزستان مطلوب خواند و اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و آماده بازی با استقلال خوزستان هستیم
هافبک تیم فوتبال سایپای تهران در پاسخ به این پرسش که تیمش در فصل جاری به دنبال چه جایگاهی است، گفت: فعلاً لیگ تازه شروع شده است و نمی‌توان پیش‌بینی خاصی انجام تعمیر لپ تاپ ایسوس داد. با این حال ما تلاش می‌کنیم تا در بین تیم‌های بالای جدول باشیم.

وی در ادامه با تمجید از حریف فردای تیمش تصریح کرد: آنها تیم خوبی هستند که هفته گذشته از استقلال تهران مساوی گرفتند. ما کار بسیار سختی در اهواز در پیش داریم و باید با گرمای هوا هم بجنگیم. من با وحید شیخ‌ویسی صحبت می‌کردم و او می‌گفت هوا در اهواز خیلی گرم است. با این حال باید در آنجا هم امتیاز بگیریم.

خبرگزاری تسنیم: نمایندگی اپل آرش رضاوند، هافبک تیم سایپا، وضعیت این تیم را در آستانه دیدار مقابل استقلال خوزستان مطلوب خواند و اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و آماده بازی با استقلال خوزستان هستیم. در دو هفته قبلی نتایج خوبی گرفتیم و هدف‌مان این است که در اهواز هم امتیاز بگیریم. امیدوارم این روند خوب را ادامه دهیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *