پنجعلی: پرسپولیس قابلیت رسیدن به فینال آسیا را دارد – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: محمد پنجعلی در مورد پیروزی 3 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهار داشت: خوشبختانه تیم پرسپولیس خیلی خوب کار کرد، به خصوص در نیمه دوم زمانی که گل اول را طارمی خیلی زود زد، روند بازی تغییر کرد و توانست گل‌های بعدی را هم بزند
پنجعلی ادامه داد: منشا هم در چند صحنه تشخیص داد خودش ضربه بزند و پاس نداد. از این اتفاقات در تمام تیم‌ها می‌افتد و به این معنی نیست که کسی عمداً به شخص دیگری پاس نداده باشد. در تیم بزرگی مانند پرسپولیس که با پیروزی‌اش چند میلیون هوادار شاد می‌شوند، هیچ بازیکنی به خودش اجازه نمی‌دهد چنین کاری کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود تعدادی از بازیکنان در این تیم به یکدیگر پاس نمی‌دهند، خاطرنشان کرد: اصلاً چنین چیزی امکان ندارد. شاید یک بازیکن از خود گذشتگی نکند و به قول فوتبالی‌ها خودخواهی کند و در یک صحنه خودش ضربه بزند،‌ اما این را نباید از عمد پاس ندادن بدانیم. اصلاً مگر می‌شود بازیکنی در پرسپولیس این کار را کند؟ چنین حرکتی به هیچ عنوان حرفه‌ای و انسانی نیست و به اصلاً قبول ندارم کسی در پرسپولیس این کار را کرده باشد.

وی درباره خریدهای جدید تیم پرسپولیس، تصریح کرد: بازیکنان جدید تا الآن خیلی خوب بودند و فعلاً زمان می‌خواهند تا کاملاً در تیم جا بیفتند. به نظرم تیم پرسپولیس با بازیکنانی که روی نیمکت و  زمین دارد قابلیت رسیدن به فینال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را هم دارد. این تیم بهتر از همه‌ تیم‌های لیگ بازی می‌کند و بهتر از سایر تیم‌ها هم گل می‌زند. خوشبختانه طارمی نیز به روند خوب خود بازگشته و می‌تواند کمک زیادی به تیمش کند.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه تیم‌هایی در این فصل مدعی قهرمانی هستند، عنوان کرد: فعلاً نمی‌شود در این مورد حرف زد. بعضی از تیم‌ها در نیم‌فصل دوم شروع به نتیجه‌گیری می‌کنند و هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. شاید بعد از گذشت شش یا هفت هفته بشود در این مورد صحبت کرد. به طور کلی برخی از تیم‌ها ماهیت‌شان بالانشینی است و بعضی دیگر هم شگفتی‌ساز می‌شوند. به نظرم تیم‌های ریشه‌داری مانند استقلال و پرسپولیس شانس بیشتری برای قهرمانی دارند.

خبرگزاری تسنیم: محمد پنجعلی در مورد پیروزی 3 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهار داشت: خوشبختانه تیم پرسپولیس خیلی خوب کار کرد، به خصوص در نیمه دوم زمانی که گل اول را طارمی خیلی زود زد، روند بازی تغییر کرد و توانست گل‌های بعدی را هم بزند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *