تداخل زمان دیدار پرسپولیس – الاهلی و استقلال – پدیده + محرومیت یک ماهه برای صادقی و حاتمی – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: دیدارهای هفته آینده پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و استقلال در هفته پنجم لیگ برتر با تداخل زمانی مواجه شده  و طبق برنامه اعلام شده قرار است ساعت 20:30 سه شنبه هفته آینده (31 مرداد) برگزار شود
مهدی هاشمی، تهیه کننده برنامه فوتبال برتر درباره این مسئله به خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت: زمان دیدار پرسپولیس و الاهلی عربستان به دلیل برنامه‌ریزی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قابل تغییر نیست و به همین دلیل ما درخواست کردیم که زمان دیدار استقلال و پدیده تغییر کند. پیشنهاد ما برگزاری بازی در روز چهارشنبه بود که سازمان لیگ در این خصوص اعلام کرد با توجه به برنامه‌ریزی اردوی تیم ملی برای دیدار با کره‌جنوبی و سوریه، در این خصوص باید موافقت کارلوس کی‌روش را بگیرند.

خبرگزاری تسنیم: دیدارهای هفته آینده پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و استقلال در هفته پنجم لیگ برتر با تداخل زمانی مواجه شده  و طبق برنامه اعلام شده قرار است ساعت 20:30 سه شنبه هفته آینده (31 مرداد) برگزار شود. از همین‌رو مسئولان پخش مسابقات در صداوسیما برای پخش مسابقات این دو تیم خواستار تغییر زمان دیدار استقلال شده‌اند.
وی افزود: پیشنهاد دیگر ما برگزاری دیدار استقلال مقابل پدیده در روز دوشنبه بود و درخواست کردیم اگر هیچکدام از این اتفاقات رقم نخورد، بازی استقلال ساعت 18 روز سه شنبه برگزار شود که تا ساعت 20 به پایان برسد. بین این دیدار تا آغاز دیدار پرسپولیس و الاهلی عربستان هم پخش اذان مغرب را خواهیم داشت و به این ترتیب مشکلی برای پخش هیچکدام از این دو دیدار وجود ندارد. با این حال قطعاً زمان دیدار استقلال و پدیده تغییر خواهد کرد و منتظر تصمیم سازمان لیگ هستیم.

——————-
ورزش سه: فرزاد حاتمی و امیرحسین صادقی روز قبل از دیدار با استقلال تهران در هتل المپیک درگیری فیزیکی پیدا کردند که این موضوع از چشم نمایندگان کمیته اخلاق دور نماند
ورزش سه: فرزاد حاتمی و امیرحسین صادقی روز قبل از دیدار با استقلال تهران در هتل المپیک درگیری فیزیکی پیدا کردند که این موضوع از چشم نمایندگان کمیته اخلاق دور نماند. کمیته اخلاق در همان روز حکم محرومیت یک ماهه این دو بازیکن را به سازمان لیگ ابلاغ کرد اما چون در وقت اداری این امر صورت نگرفته بود، این دو بازیکن در هفته سوم به میدان رفتند.
از سوی دیگر با اعلام نام محرومان هفته چهارم لیگ برتر مشخص شد محرومیت حاتمی و صادقی اعمال شده است اما هنوز کمیته اخلاق حکم قطعی خود را رسانه‌ای نکرده است. با این حال از کمیته اخلاق خبر می‌رسد فرزاد حاتمی و امیرحسین صادقی یکماه از حضور در میادین فوتبال محروم شدند.

البته با توجه به اینکه لیگ برتر بعد از هفته پنجم حدود 20 روز تعطیل می‌شود، این دو بازیکن فقط دو مسابقه تیمشان را بر اساس محرومیت یکماهه از دست می‌دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *