مرادی: حضور کی‌روش انرژی ما را 2 چندان کرد – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری فارس: حسین مرادی در مورد حضور کارلوس کی‌روش در تمرین تیم ملی فوتبال زیر 16 سال ایران، گفت: حضور کی‌روش به بازیکنان، کادرفنی و مجموعه تیم روحیه داد
وی در مورد وضعیت تیم ملی زیر 16 و زیر 17 سال، عنوان کرد: اسامی دو تیم را ریجستر کردیم. تیم ملی زیر 16 سال را برای مسابقات قهرمانی آسیا با 50 بازیکن و تیم ملی زیر 17 سال را روز جمعه  35 بازیکن را برای جام جهانی زیر 17 سال ریجستر کردیم. اسامی کادرفنی و بازیکنان تکمیل شد تا مشکلی بابت این مسئله وجود نداشته باشد.

وی افزود: در تمرین روز گذشته کی‌روش نکته خوبی به من گفت و باعث شد انرژی‌مان برای کار بهتر دو چندان شود. کی‌روش گفت زمانیکه سرمربی تیم ملی جوانان پرتغال بودم همزمان رده‌های 14، 15، 16 و 17 را هم اداره می‌کردم و از 360 روز سال 320 روز در اردو بودم و هر وقت به منزل می‌رفتم همسرم می‌گفت کارلوس بالاخره بازگشتی؟ او می گفت شرایطش اینطور نبوده که دائم به منزل برود و دائم در اردوهای تیم‌های ملی بوده است. او به ما اعلام کرده هنوز با برگزاری چنین اردوهای سختی فاصله دارید و تازه در اول راه هستید.

مرادی در مورد اینکه آیا برای حضور کی‌روش‌ هماهنگی صورت گرفته بود، گفت:‌ خیر او سر زده حضور پیدا کرد. کی‌روش در یک سال‌ گذشته دائم به تیم پیام می‌فرستاد و ما این مسئله را به بازیکنان اعلام می‌کردیم. او در رقابت‌های قهرمانی زیر 16 سال آسیا در هند هم دائم به اعضای تیم پیام می‌داد و این مسئله از لحاظ روحی به بازیکنان ما خیلی کمک می‌کرد.

مرادی در ادامه یادآور شد:‌ در حال حاضر تیم ملی زیر 16 سال در اردو به سر می‌برد. در این اردو دو بازی پیش بینی کردیم که یک مسابقه روز چهارشنبه در ورزشگاه راه آهن و  یک بازی روز جمعه با شهرداری شهر قدس در ورزشگاه 25 هزار نفری شهر قدس برگزار می‌شود. روز شنبه اردوی تیم ملی زیر 16 سال به اتمام می‌رسد  و از عصر همان روز تیم ملی زیر 17 سال وارد اردو می‌شود. این اردو تا 3 شهریور ادامه دارد. سپس اردوی زیر 16 سال آغاز می‌شود و طی روزهای 5 و 7 شهریور در 2 بازی دوستانه به مصاف سوریه می‌رود. این دو بازی در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: حسین مرادی در مورد حضور کارلوس کی‌روش در تمرین تیم ملی فوتبال زیر 16 سال ایران، گفت: حضور کی‌روش به بازیکنان، کادرفنی و مجموعه تیم روحیه داد. تیم ملی زیر 16 سال به تازگی تشکیل شده است. من به همراه عباس چمنیان در حال حاضر  در دو تیم زیر 16 و زیر 17 سال فعالیت می‌کنیم. روزهای زیادی است که از خانواده دور هستیم و پشت سر هم اردوهای تیم زیر16 و زیر 17 سال را برگزار می‌کنیم.
سرپرست تیم ملی جوانان، خاطرنشان کرد: کی‌روش آدم بسیار بزرگی است و در آن مقطع بازیکنانی مثل روی کاستا، لوئیز فیگو و … شاگردش بودند. کی‌روش دیروز انرژی خوبی به ما داد. با شرایط فعلی فدراسیون فوتبال و حضور مثلث کی‌روش، مهدی تاج و محمدرضا ساکت در فوتبال ایران  امیدواریم همینطور که کارها به خوبی پیش می‌رود این وضعیت در ادامه هم مشاهده شود. باید بگویم نایب قهرمانی سال قبلمان در مسابقات زیر 16 سال آسیا را هم به نوعی مدیون کی‌روش هستیم. او با پیام‌هایی که به ما می‌داد توانستیم با مشت آهنین در مسابقات آسیایی موفق شویم  تا امسال خودمان را آماده حضور در جام جهانی زیر 17 سال کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *