امری: پاری سن ژرمن به نیمار نیاز دارد + ملکه انگلیس به زودی از قدرت کنار می‌کشد! – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در دیدار دوم خود در فصل جدید رقابت‌های لیگ فرانسه در خانه گنگام به میدان رفت و توانست با سه گل به پیروزی برسد
ستاره پاری سن ژرمن در این دیدار نیمار بود که توانست یک گل به ثمر رساند و دو پاس گل بدهد.

پاری ‌سن‌ ژرمن با این پیروزی که به دست آورد با تفاضل گل کمتر نسبت به لیون در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

امری از عملکرد شاگردانش در این دیدار راضی است و در نشست خبری بعد از بازی به ستایش نیمار پرداخت. سرمربی PSG، اظهار کرد: نیمار نشان داد که بازیکن بزرگی است. پاری ‌سن‌ ژرمن به نیمار نیاز دارد و خوشحالم که او در همین دیدار نخست درخشید. نیمار یکی از بهترین بازیکنان جهان است و بسیار خوشحالم که او در تیم من بازی می‌کند.

او درباره این دیدار، گفت‌: در طول ۹۰ دقیقه خوب ظاهر شدیم و با جنگندگی و تلاش زیاد خود سه امتیاز را به دست آوردیم. توپ و میدان را در اختیار داشتیم و از فضاهای موجود به خوبی استفاده کردیم. انگیزه و روحیه بالایی برای پیروزی داشتیم. تیم در شرایط خوبی به سر می‌برد. با شایستگی سه امتیاز را به دست آوردیم و امیدوارم که این بازی‌های  خوب ما ادامه پیدا کند.

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در دیدار دوم خود در فصل جدید رقابت‌های لیگ فرانسه در خانه گنگام به میدان رفت و توانست با سه گل به پیروزی برسد.
——————-

جام جم آنلاین: آخرین اخبار حاکی از این است که ملکه انگلیس قصد کناره گیری کامل از قدرت دارد. او به زودی تمامی اختیاراتش را به ولیعهد بریتانیا یعنی پسرش چارلز تنفیذ می کند
چارلز در آرزوی تاج و تخت سلطنتی بریتانیاست و شاید به همین زودی به بزرگ ترین آرزوی خود برسد. البته بدون نام «پادشاه»!

جام جم آنلاین: آخرین اخبار حاکی از این است که ملکه انگلیس قصد کناره گیری کامل از قدرت دارد. او به زودی تمامی اختیاراتش را به ولیعهد بریتانیا یعنی پسرش چارلز تنفیذ می کند.

 «کناره گیری از قدرت» چیزی است که گمان می رفت ملکه انگلیس هرگز به آن تن ندهد اما او اکنون 91 ساله است و دیگر توانی برای او باقی نمانده است. همسر 96 ساله او یعنی فیلیپ ماه گذشته از تمامی وظایف سلطنتی خود بازنشسته شد و حالا به نظر می رسد ملکه انگلیس نیز چنین رویه ای را در پیش گرفته است.
ملکه انگلیس قصد دارد تمامی اختیارات خود را به پسرش چارلز واگذار کند، به این ترتیب چارلز 67 ساله سلطنت خود را آغاز خواهد کرد اما نکته بسیار مهمی وجود دارد. ملکه از اعطای عنوان «پادشاه» به پسرش خودداری خواهد کرد چیزی که بر خلاف آنچه که در ظاهر به نظر می رسد به هیچ عنوان مطلوب چارلز نیست. در واقع ولیعهد 67 ساله از مادر 91 ساله اش رو دست خواهد خورد این در حالی است که همسر او یعنی کامیلا پارکر نیز هرگز صاحب عنوان ملکه نخواهد شد چرا که مادر شاهزاده ها نیست. ویلیام پسر چارلز در صورتی که پس از پدرش به سلطنت برسد قطعا عنوان پادشاه را خواهد گرفت و همسرش کیت میدلتون نیز عنوان ملکه به خود میگیرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *