پائولینیو؛ ادگار داویدز جدید بارسلونا! + بولت، بالاخره برای یونایتد به میدان خواهد رفت – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: لوبو کاراسکو، مهاجم بارسا در دهه 80 و از کارشناسان فوتبال مشهور اسپانیا، پائولینیو را با ادگار داویدز مقایسه کرده است
نتایج منفی بود و جایگاه تیم هم متزلزل و در میانه های جدول ولی داویدز در نیم فصل دوم نظمی به خط میانی بارسا بخشید و کمک کرد رایکارد ایده های خود را در تیم جا بیندازد. هواداران در آن مقطع به جذب داویدز هم روی خوبی نشان نداده بودند و او را تمام شده می دانستند.

او در برنامه ال چیرینگیتو گفت:« جذب پائولینیو من را به یاد جذب ادگار داویدز در ژانویه 2004 می اندازد. رایکارد تازه مربی بارسا شده بود و تیم شرایط خوبی را در نیم فصل اول تجربه نمی کرد.

از روزی که خبر پیوستن پائولینیو به بارسلونا در دیلی میل منتشر شد تا روز گذشته که این انتقال رسمی شد، انتقاد های زیادی به مدیران بارسا بابت جذب این هافبک برزیلی وارد شده و هواداران نیز علیه او موضع گرفته اند.

پائولینیو؛ ادگار داویدز جدید بارسلونا!

کاراسکو اما جذب پائولینیو را چندان هم منفی و غیرمنطقی نمی داند.

ورزش سه: لوبو کاراسکو، مهاجم بارسا در دهه 80 و از کارشناسان فوتبال مشهور اسپانیا، پائولینیو را با ادگار داویدز مقایسه کرده است.

پائولینیو 29 ساله است و بازیکنی ثابت در تیم ملی برزیل؛ پس نمی تواند بازیکن بدی باشد. او هر 4 یا 5 بازی یک گل هم می زند که از این حیث آماری بهتر از بوسکتس دارد. معتقدم در فصلی طولانی و پرتنش، پائولینیو می تواند ذخیره ای خوب برای بوسکتس باشد و اجازه خواهد داد او بیشتر از همیشه استراحت کند.»

——————-

ورزش سه: قرار است به زودی یوسین بولت، اسطوره جاماییکایی دنیای ورزش برای شیاطین سرخ به میدان برود.

 بعد از ناکامی یوسین بولت در رسیدن به مقام قهرمانی دوی ۱۰۰ متر مسابقات جهانی لندن که آخرین گام او در ورزش حرفه ای محسوب می شد، چند روز قبل هم در انتظار درخشش سریعترین مرد جهان در دوی ۴ در ۱۰۰ متر بودیم که این اتقاق نیز رخ نداد و این دونده پرافتخار در نهایت با ناکامی از دنیای ورزش خداحافظی کرد
ورزش سه: قرار است به زودی یوسین بولت، اسطوره جاماییکایی دنیای ورزش برای شیاطین سرخ به میدان برود.

اگرچه این آرزو با توجه به رشته و سن بولت شدنی نسیت، اما حالا قرار است در تاریخ 2 سپتامبر دیداری میان اسطوره های سابق یونایتد از جمله فان درسار، اسکولز، یورک و فیل نویل و همچنین ستارگان سابق بارسلونا مانند آبیدال، مندیتا، نادال، پوپسکیو و سالیناس برگزار شود که از بولت نیز برای شرکت در این دیدار دعوت شده و این دونده پرافتخار می تواند بالاخره به آرزوی خود برای پوشیدن پیراهن یونایتد برسد.

اما در سالهای اخیر یوسین بولت هرگز علاقه شدید به رشته فوتبال و خصوصا منچستریونایتد را پنهان نکرده و همیشه آرزو داشته تا روز برای این تیم به میدان برود.

 بعد از ناکامی یوسین بولت در رسیدن به مقام قهرمانی دوی ۱۰۰ متر مسابقات جهانی لندن که آخرین گام او در ورزش حرفه ای محسوب می شد، چند روز قبل هم در انتظار درخشش سریعترین مرد جهان در دوی ۴ در ۱۰۰ متر بودیم که این اتقاق نیز رخ نداد و این دونده پرافتخار در نهایت با ناکامی از دنیای ورزش خداحافظی کرد.

بولت، بالاخره برای یونایتد به میدان خواهد رفت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *