سامپائولی سرمربی آرژانتین نمی‌ماند + وقتی ماتادورها پلن B ندارند – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: آرژانتین که در رقابت های جام جهانی 2018 نمایش های ضعیفی داشت، با شکست 4-3 مقابل فرانسه، از دور رقابت ها کنار رفت
ورزش سه: آرژانتین که در رقابت های جام جهانی 2018 نمایش های ضعیفی داشت، با شکست 4-3 مقابل فرانسه، از دور رقابت ها کنار رفت.

پس از این دیدار، خورخه سامپائولی اعلام کرد که قصد کناره گیری از هدایت آرژانتین را ندارد اما هرنان کاستیو، روزنامه نگار شبکه تی ان تی اسپورتس، ادعا کرد که چیکی تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین، به زودی با سامپائولی دیدار خواهد کرد و این مربی باتجربه را از تصمیمش برای کنار گذاشتن او مطلع می کند.

سامپائولی سرمربی آرژانتین نمی‌ماند

همچنین اعلام شده که سباستین بکاسسه، کمک سامپائولی، هم بعد از حذف آرژانتین، از پستش در این تیم کناره گیری کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: اسپانیا در دیدار مقابل روسیه از مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی در ضربات پنالتی مغلوب شد تا وداعی تلخ با جام جهانی داشته باشد
نبود پلن B برای ماتادورها و شاگردان هیرو سوژه رسانه‌ها و بلیچر ریپورت شده است.

خبرگزاری فارس: اسپانیا در دیدار مقابل روسیه از مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی در ضربات پنالتی مغلوب شد تا وداعی تلخ با جام جهانی داشته باشد.

در این بازی اسپانیایی‌ها بیش از 1000 پاس با هم ردو بدل کردند این درشرایطی بود که روس‌ها تعداد پاس‌هایشان به 200 هم نرسید!

وقتی ماتادورها پلن B ندارند

این اتفاق در شرایطی برای ماتادورها رخ داد که آن‌ها تنها، پاسکاری را در دستور کار خود قرار دادند و حربه دیگری برای حمله به دروازه حریف نداشتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *