تحصیل ۳۴ هزار دانشجوی خارجی در ایران + شرط بزرگ پرز برای صدور مجوز جدایی رونالدو – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری مهر: مجتبی صدیقی پیش از ظهر پنج شنبه در شانزدهمین آیین نکوداشت دانش‌آموختگان غیر ایرانی که در دانشگاه اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: امروز شاهد حضور بیش از ۲۷ هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشورمان هستیم که با احتساب دانشجویان دانشگاه آزاد و علوم پزشکی به بیش از ۳۴ هزار نفر می‌رسد
وی با بیان اینکه تعداد زیادی از دانشگاه‌های ایران در زمره دانشگاه‌های برتر دنیا هستند، افزود: با توجه به ظرفیت خوب آموزش عالی در کشور ایران در تلاش هستیم تا آمار جذب دانشجویان خارجی را به ویژه از کشورهای هم فکر با ایران بالاتر ببریم این امر با تبلیغ و آگاهسازی در زمینه قابلیت‌های آموزشی کشور ممکن می‌شود.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر ایجاد تسهیلات در زمینه‌های مختلف در راستای جذب دانشجویان خارجی ابراز داشت: امکانات اصولی برای اقامت دانشجویان خارجی، تسهیل امر ثبت‌نام و دسترسی راحت به اطلاعات کامل در زمینه نحوه آموزش و اساتید از طریق فضای مجازی و ایجاد سایت ویژه از مواردی است که درصدد تقویت آنها هستیم.

خبرگزاری مهر: مجتبی صدیقی پیش از ظهر پنج شنبه در شانزدهمین آیین نکوداشت دانش‌آموختگان غیر ایرانی که در دانشگاه اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: امروز شاهد حضور بیش از ۲۷ هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشورمان هستیم که با احتساب دانشجویان دانشگاه آزاد و علوم پزشکی به بیش از ۳۴ هزار نفر می‌رسد.

——————-

ورزش سه: در نشست شب گذشته بین فلورنتنیو پرز و ژرژ مندس، رئیس رئال برای جدایی رونالدو شرط بزرگی را تعیین کرد.

رونالدو که از مدتی پیش با یوونتوس به توافق قطعی رسیده و عزم جدایی از رئال را در سر دارد، شب گذشته از طریق مدیر برنامه هایش برای پرز پیغام فرستاد که اجازه جدایی اش را صادر کند
ورزش سه: در نشست شب گذشته بین فلورنتنیو پرز و ژرژ مندس، رئیس رئال برای جدایی رونالدو شرط بزرگی را تعیین کرد.

رونالدو که از مدتی پیش با یوونتوس به توافق قطعی رسیده و عزم جدایی از رئال را در سر دارد، شب گذشته از طریق مدیر برنامه هایش برای پرز پیغام فرستاد که اجازه جدایی اش را صادر کند.

شرط بزرگ پرز برای صدور مجوز جدایی رونالدو

ژانویه گذشته بود که پرز به مندس قول داد که در صورت رسیدن پیشنهادی خوب، رقم فسخ رونالدو را از یک میلیارد یورو به 100 میلیون یورو کاهش دهد اما طبق ادعای کوپه، این وعده فقط تا اول جولای اعتبار داشت و از آن پس دستمزد رونالدو به 30 میلیون یورو افزایش یافته است؛ یعنی همان رقمی که قرار است یوونتوس به وی پرداخت کند.

دلیل دعوت مندس از سوی پرز نیز همین موضوع بود. رئیس رئال که از شایعات و اخبار جدی انتقال رونالدو به یوونتوس خشمگین است، به مدیر برنامه های فوق ستاره پرتغالی اعلام کرده است که تنها در صورتی اجازه جدایی می دهد که رونالدو رسما از طریق رسانه ها تقاضای جدایی بدهد و دلایلش را نیز به هواداران بگوید؛ در غیر این صورت هر تیمی که او را می خواهد، باید یک میلیارد یورو پرداخت کند. باید دید واکنش رونالدو چه خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *