دعوت کفاشیان به کمیته اخلاق + روسیه اولین نیروگاه شناور را افتتاح کرد – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: موضوع حق پخش تلویزیونی چهار دیدار تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی مقابل تیم های گوام، ترکمنستان، هند و عمان پای رییس سابق فدراسیون فوتبال و نایب رییس فعلی این فدراسیون را برای دومین بار به کمیته اخلاق باز کرد
در حالی که شرکت MP&SILVA به عنوان شرکت طرف قرارداد فدراسیون فوتبال برای پخش این دیدارها مدعی است برای هر یک از این بازی ها مبلغ 79 هزار دلار (جمعا مبلغ 316 هزار دلار) به فدراسیون فوتبال پول داده است، اما اسنادی در این باره در فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

او در نخستین حضورش در کمیته اخلاق متعهد شده بود که مدارک و مستندات خود را ارائه کند اما با وجود گذشت بیش از پنج ماه از آن جلسه هنوز هیچ مدرک و سندی ارائه نکرده بنابراین کمیته اخلاق از او مجددا دعوت کرده تا در روز چهارشنبه هفته جاری از ساعت 17 در کمیته اخلاق فدراسیون حاضر شود و آخرین دفاعیات خود درباره این پرونده را ارائه کند.

بر همین اساس یک بار علی کفاشیان رییس وقت فدراسیون فوتبال در کمیته اخلاق حاضر و مقرر شد مدارک مورد نظر را به این کمیته تحویل دهد.

ایسنا: موضوع حق پخش تلویزیونی چهار دیدار تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی مقابل تیم های گوام، ترکمنستان، هند و عمان پای رییس سابق فدراسیون فوتبال و نایب رییس فعلی این فدراسیون را برای دومین بار به کمیته اخلاق باز کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: روسیه نخستین نیروگاه هسته‌ای شناور خود را در یک مراسم رسمی در بندر مورمانسک که در شمال این کشور است مورد بهره برداری قرار داد

وی تصریح کرد: هم اکنون چندین کشور خواستار ساخت این نیروگاه در کشورشان هستند که ما نیز حاضریم به آن‌ها کمک کنیم کشور‌هایی مانند اندونزی و فیلیپین رسما علاقه مندی خود را برای احداث این نیروگاه ابراز کرده اند.

ویلیام ترتوف مسئول ساخت این نیروگاه شناور اعلام کرده است: روسیه قصد دارد چندین نیروگاه هسته‌ای شناور دیگر را احداث کند، زیرا با این کار می‌تواند برق پایدار را برای مناطق دور افتاده به راحتی تامین کند و استفاده از راکتور‌های شناور میتواند سالانه ۵۰ هزار تن دی اکسید کربن را ذخیره کنند.

خبرگزاری فارس: روسیه نخستین نیروگاه هسته‌ای شناور خود را در یک مراسم رسمی در بندر مورمانسک که در شمال این کشور است مورد بهره برداری قرار داد.

این نیروگاه توسط آکادمی لومونسوف در سنت پترزبورگ ساخته شده است که ۱۴۴ متر طول و وزن آن ۲۱۰۰۰ تن است که شامل دو راکتور هسته‌ای ۳۵ مگاواتی است و این نیروگاه متحرک می‌تواند به مقاصد مختلف حرکت کند و برق ۲۰۰ هزار نفر را تامین کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *