اضافه شدن و درخشش قائدی در تیم ملی امید + واکنش مارادونا به حواشی نیمار در جام جهانی – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: نوبت دوم تمرین تیم ملی امید عصر امروز ساعت ۱۸:۳۰ در کمپ تیم‌هایی ملی برگزار شد. در این تمرین مهدی قائدی بازیکن استقلال که در جلسات گذشته غیبت داشت به جمع ملی‌پوشان اضافه شد و زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداخت
اضافه شدن و درخشش قائدی در تیم ملی امید

در پایان تمرین کرانچار بازیکنان را به دو تیم تقسیم کرد و ملی‌پوشان در فضای کوچکی فوتبال بازی کردند که محور اصلی این تمرین پاس‌های پرتعداد بین بازیکنان بود.

غایب اصلی تمرین امروز حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال امید بود.

تیم ملی امید، پنج‌شنبه در دیداری دوستانه به مصاف بادران تهران می‌رود.

مهدی قائدی در این فوتبال، گل زیبایی از پشت محوطه جریمه وارد دروازه تیم مقابل کرد که با تشویق کرانچار همراه بود.

ایسنا: نوبت دوم تمرین تیم ملی امید عصر امروز ساعت ۱۸:۳۰ در کمپ تیم‌هایی ملی برگزار شد. در این تمرین مهدی قائدی بازیکن استقلال که در جلسات گذشته غیبت داشت به جمع ملی‌پوشان اضافه شد و زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداخت. تنها غایبان تمرین تیم ملی بازیکنان پرسپولیس و تراکتورسازی هستند که شاگردان برانکو، کرواسی را به مقصد تهران ترک کرده‌اند و احتمالا در تمرین فردا صبح تیم ملی حضور خواهند داشت.

در این بخش کرانچار و سهراب بختیاری‌زاده نکاتی را به بازیکنان درباره نحوه صحیح دویدن گوشزد کردند.

در تمرین امروز زلاتکو کرانچار سرمربی کروات تیم ملی تاکید زیادی روی کارهای بدنی داشت و بازیکنان بعد از گرم کردن دقایق زیادی را دویدند.

——————-

ورزش سه: نیمار در طول جام جهانی روسیه 2018 بارها با خطای بازیکنان حریف متوقف شده و البته رفتارهای او بعد از زمین خوردن نیز مورد انتقاد و حتی تمسخر بسیاری از بزرگان دنیای فوتبال قرار گرفته است و حالا مارادونا نیز در این خصوص صحبت می کند
اما به هر حال از دیدن بازی برزیل و مکزیک لذت بردم زیرا سلسائو را تیمی بسیار قدرتمند و مدعی می دانم که در مسیر فتح جام جهانی قرار دارد. من علاقه زیادی به سبک مربیگری تیته دارم و او به خوبی بازیکنانش را تمرین می دهد و مکزیک نیز دیگر نباید چیزی از این بازی طلب می کرد.”

واکنش مارادونا به حواشی نیمار در جام جهانی

مارادونا گفت: “باید به نیمار گفت یا تو باعث می شوی اشک ما در آید و یا باعث خنده ما می شوی. زمانی که بازیکن مکزیک پای نیمار را لگد کرد من می خواستیم گریه کنم اما بعد از آنکه دیدم او خیلی زود در حال دویدن است خنده ام گرفت.

ورزش سه: نیمار در طول جام جهانی روسیه 2018 بارها با خطای بازیکنان حریف متوقف شده و البته رفتارهای او بعد از زمین خوردن نیز مورد انتقاد و حتی تمسخر بسیاری از بزرگان دنیای فوتبال قرار گرفته است و حالا مارادونا نیز در این خصوص صحبت می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *