مکرون: تصمیم زیدان هوشمندانه بود + کدام بازیکن رئال مادرید با زیدان خداحافظی نکرد؟ – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری ایسنا: امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه نسبت به استعفای زین الدین زیدان واکنش نشان داد و از علاقه‌اش به حضور این سرمربی در فوتبال فرانسه گفت‌
خبرگزاری ایسنا: امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه نسبت به استعفای زین الدین زیدان واکنش نشان داد و از علاقه‌اش به حضور این سرمربی در فوتبال فرانسه گفت‌.

رییس جمهور فرانسه در پایان گفت‌: زیدان یک الگوی بزرگ در ورزش فرانسه و جهان فوتبال است. او به عنوان بازیکن و سرمربی دوران فوق‌العاده‌ای داشته است. تصمیم گیری او مبنی بر جدایی از رئال مادرید پس از سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هوشمندانه بود.

ماکرون در مورد سرمربی فرانسوی اظهار کرد: امیدوارم بتواند یک نقش در فوتبال کشور داشته باشد چون او کسی است که می‌تواند آینده بازیکنان جوانمان را بسازد. زیدان در تصمیم گیری‌ها و رفتار با جوانان در مسیر درستی قرار دارد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مهاجم ولزی پس از استعفای سرمربی فرانسوی از سمت خود به عنوان سرمربی رئال مادرید واکنش نشان نداد
تنها یک بازیکن هیچ واکنشی نسبت به این اتفاق مهم نشان نداد، او کسی نبود جز گرت بیل. مهاجم ولزی دوران‌های متفاوتی را از زمان حضور زیدان در رئال مادرید گذراند. در شروع کار سرمربی فرانسوی او در ترکیب اصلی حضور داشت و زیدان از او حمایت می‌کرد اما آسیب‌دیدگی‌ها و پیشرفت مارکو آسنسیو و لوکاس واسکس باعث شد بیل نیمکت نشین شود.

مهاجم ولزی از نیکمت نشینی‌اش ناراضی بود و پس از درخشش در فینال لیگ قهرمانان اروپا ( برابر لیورپول دبل کرد) به رسانه ها گفت: دوست داشتم از ابتدا به میدان می رفتم.

 زین الدین زیدان عصر پنجشنبه در یک نشست خبری اعلام کرد فصل آینده سرمربی رئال مادرید نخواهد بود. پس از این اظهارات بازیکنان تیم ‌اسپانیایی در شبکه‌های اجتماعی از سرمربی خود تشکر کردند و برای او بهترین‌ها را آرزو کردند.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم ولزی پس از استعفای سرمربی فرانسوی از سمت خود به عنوان سرمربی رئال مادرید واکنش نشان نداد.

علاوه بر بازیکنان کنونی مادرید خاویر تباس (رییس لالیگا)، رائول گونسالس (مهاجم پیشین رئال مادرید) و ژاوی آلونسو(هافبک پیشین رئال مادرید) نسبت به استعفای زیدان واکنش نشان دادند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *