انتقال ۴ محکوم ایرانی از ارمنستان به کشور + ساره جوانمردی ورزشکار برتر ماه می شد – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری ایسنا: معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری از انتقال ۴ محکوم ایرانی از ارمنستان به کشور خبر داد

خبرگزاری ایسنا: معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری از انتقال ۴ محکوم ایرانی از ارمنستان به کشور خبر داد.

رییس کمیته انتقال محکومان وزارت دادگستری گفت: از ابتدای امسال تاکنون صد‌ها محکوم ایرانی از کشور‌های مختلف به ایران منتقل شده‌اند؛ همچنین بیش از ۵۰۰ محکوم افغانی محبوس در زندان‌های ایران آماده تحویل به مقامات کشور متبوعشان هستند.

محمود عباسی با اعلام این خبر گفت: این محکومان ایرانی که در زندان‌های ارمنستان دوران حبس خود را سپری می‌کردند، در چارچوب همکاری‌های حقوقی و قضایی بین دو کشور، از ارمنستان به ایران منتقل شدند.

وی با بیان اینکه ادامه محکومیت این افراد در زندان‌های کشورمان انجام خواهد شد، افزود: سایر محکومان دو کشور در چارچوب موافقت نامه همکاری بین ایران و ارمنستان در آینده مبادله خواهند شد.

——————-

خبرگزاری مهر: نظرسنجی کمیته بین المللی پارالمپیک برای انتخاب برترین ورزشکار ماه می سال جاری میلادی از ۱۲ خردادماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه داشت
خبرگزاری مهر: نظرسنجی کمیته بین المللی پارالمپیک برای انتخاب برترین ورزشکار ماه می سال جاری میلادی از ۱۲ خردادماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه داشت. طی این مدت ساره جوانمردی با کسب ۴۱ درصد آرا موفق شد این عنوان را به خود اختصاص دهد.

رقیبان جوانمردی برای کسب عنوان بهترین ورزشکار ماه می از اوکراین، بلژیک، کانادا و برزیل و به ترتیب در رشته های وزنه برداری، دوومیدانی، جودو و سوارکاری هستند.

جوانمردی از آنجا که در رقابت های اخیر تیراندازی قهرمانی جهان (کره جنوبی) صاحب دو مدال طلا در تپانچه بادی ۱۰ متر و تپانچه خفیف ۵۰ متر شد، به عنوان کاندیدای برترین ورزشکار ماه می انتخاب شد.

در نظر سنجی انجام شد، وزنه بردار اوکراینی نزدیکترین رقیب به ساره جوانمردی بود که صاحب ۳۸ درصد آرا شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *