تجمع بامدادی مقابل مجلس در اعتراض به FATF + سرمربی تیم ملی عراق اخراج شد – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران بامداد امروز مقابل ساختمان اصلی مجلس تجمع کردند.

این دانشجویان علت تجمع خود را که ساعتی به طول انجامید اعتراض به قرار گرفتن لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون FATF در دستور کار امروز صحن علنی پارلمان اعلام کردند

خبرگزاری تسنیم: جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران بامداد امروز مقابل ساختمان اصلی مجلس تجمع کردند.

تجمع بامدادی مقابل مجلس در اعتراض به «FATF»

این دانشجویان علت تجمع خود را که ساعتی به طول انجامید اعتراض به قرار گرفتن لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون FATF در دستور کار امروز صحن علنی پارلمان اعلام کردند.

یش از این نیز یکی از نمایندگان مجلس ازاحتمال آبستراکسیون 100 نماینده مجلس در جلسه علنی امروز پارلمان برای تصویب نشدن لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون FATF خبر داده بودند.

دانشجویان تجمع کننده معتقدند پیوستن ایران به این کنوانسیون عواقب جبران نشدنی برای کشور به خصوص در حمایت از جبهه مقاومت به بار خواهد آورد.

تجمع بامدادی مقابل مجلس در اعتراض به «FATF»

——————-

خبرگزاری فارس: سایت «الغد برس» از منبعی آگاه خبر داد که فدراسیون فوتبال عراق باسم قاسم، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور را برکنار کرد
فدراسیون فوتبال عراق دلیل این اقدامش را عنوان کرد که تیم ملی برای حضور در مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات نیاز به مربی ای با تجربه و اندیشه دارد به همین خاطر مربی بعدی عراق خارجی خواهد بود.

تیم ملی عراق یکی از رقبای ایران در مرحله گروهی مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات است.

خبرگزاری فارس: سایت «الغد برس» از منبعی آگاه خبر داد که فدراسیون فوتبال عراق باسم قاسم، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور را برکنار کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *