سیدجلال و غفوری باید به تیم ملی برگردند + محسن مسلمان و علی قربانی در لیست دایی؟ – کسب درآمد اینترنتی

تسنیم: ناصر ابراهیمی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال در خصوص وضعیت تیم ملی در آستانه مسابقات جام جهانی 2018 روسیه گفت: تیم ما بازیکنان خوبی در اختیار دارد ولی بازی با ترکیه نشان داد که باید مشکلات را تا شروع جام جهانی به حداقل برسانیم
وی در مورد اینکه کی‌روش از روبه چشمی در خط دفاع استفاده می‌کند تصریح کرد: این تصمیم درستی نیست. پست اصلی چشمی در خط هافبک است و او یک هافبک دفاعی است. حضور چشمی در خط دفاع نمی‌تواند کمکی به تیم ملی و خودِ این بازیکن کند. اعتقاد من این است که وریا غفوری و حسینی باید به تیم ملی برگردند چون ما در قلب خط دفاع و کناره‌ها باید تقویت شویم. البته تصمیم‌گیرنده نهایی کی‌روش است.

ابراهیمی در مورد شانس موفقیت ایران در جام جهانی گفت: کار سختی داریم و با تیم‌ها پرقدرتی روبرو خواهیم شد. البته تیم ما هم بازیکنان خوبی دارد و امیدوارم تیم ملی نمایشی داشته باشد که مردم راضی شوند.

تسنیم: ناصر ابراهیمی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال در خصوص وضعیت تیم ملی در آستانه مسابقات جام جهانی 2018 روسیه گفت: تیم ما بازیکنان خوبی در اختیار دارد ولی بازی با ترکیه نشان داد که باید مشکلات را تا شروع جام جهانی به حداقل برسانیم. ما در خط دفاعی آسیب‌پذیر هستیم و کی‌روش باید بیشتر روی خط دفاع کار کند. ما برابر تیم‌ها با کیفیتی قرار خواهیم گرفت و نباید ضریب اشتباهات در خط دفاعی بالا باشد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: باشگاه سایپا قرار است از فردا (شنبه) فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را آغاز کند. علی دایی در تماسی که با رضا درویش داشته به وی اعلام کرده فردا لیست خرید و خروجی تیمش را تحویل وی خواهد داد تا در مورد آنها اقدام شود
گفته می شود حامد لک، محسن مسلمان، علی قربانی و چند بازیکن شاخص لیگ برتری دیگر در لیست خرید دایی قرار دارند.

این در حالی است که دایی یک فصل دیگر با باشگاه سایپا قرارداد دارد و در این تیم ماندنی خواهد شد. او شروع دور جدید تمرینات تیمش را 20 خرداد ماه اعلام کرده است.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه سایپا قرار است از فردا (شنبه) فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را آغاز کند. علی دایی در تماسی که با رضا درویش داشته به وی اعلام کرده فردا لیست خرید و خروجی تیمش را تحویل وی خواهد داد تا در مورد آنها اقدام شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *