کلوپ: هیچ شانسی برای رقابت با سیتی نداشتیم + ملی‌پوش شدن رفیعی بعد از فصل درخشان – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول مدعی شد دستاورد تیمش در این فصل فوق العاده بوده است.

لیورپول امروز با برتری 0-4 برابر برایتون سهمیه خود را در لیگ قهرمانان قطعی کرده اما برتری تاتنهام باعث شد مرسی سایدی ها در رتبه چهارم قرار بگیرند
باید به منچسترسیتی تبریک بگویم زیرا کسب 100 امتیاز باورنکردنی است و آنها شایسته قهرمانی بوده اند. ما نیاز به انسجام بیشتر برای به چالش کشیدن رقبا داریم اما از این فصل تجربه خوبی کسب کردیم و حالا بالغ تر شده ایم تا دوباره رقابت کنیم. ما نیاز به بازیکنان بیشتری داریم، اما من اعتقاد زیادی به پیشرفت تیمم دارم و معتقدم این پسران گام بزرگی برداشتند.”

کلوپ: هیچ شانسی برای رقابت با سیتی نداشتیم

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول مدعی شد دستاورد تیمش در این فصل فوق العاده بوده است.

من به بازیکنانم افتخار می کنم زیرا فصلی تقریبا فوق العاده را رقم زدند. ما هیچ شانسی برای رقابت با منچسترسیتی نداشتیم پس کسب سهمیه لیگ قهرمانان دستاوردی مهم بود.

لیورپول امروز با برتری 0-4 برابر برایتون سهمیه خود را در لیگ قهرمانان قطعی کرده اما برتری تاتنهام باعث شد مرسی سایدی ها در رتبه چهارم قرار بگیرند.

کلوپ گفت: “بازیکنانم فصلی فوق العاده را رقم زدند. ما در بیشتر فصل آدام لالانا را در اختیار نداشتیم و من بدون او تصور چنین دستاوردی را نداشتم.

——————-

ورزش سه: سروش رفیعی که نیم‌فصل لیگ شانزدهم به پرسپولیس اضافه شد، در دور برگشت عملکرد خوبی در ترکیب سرخ پوشان ارائه کرد ولی برای فصل جدید به الخور قطر رفت تا با لژیونر شدن بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و مجددا به فهرست ملی پوشان بازگردد
رفیعی که یکی از سورپرایزهای فهرست ۳۵ نفره تیم ملی ایران برای جام جهانی بود، مطمئنا از این پس در تمرینات و اردوهای تیم ملی تلاش بیشتری به کار خواهد گرفت تا بتواند بیشتر نظر کی‌روش را به خود جلب کند و در نهایت راهی روسیه شود.

رفیعی که هافبک هجومی ثابت الخور طی یک فصل اخیر بود، ۱۶ بار به‌عنوان بازیکن ثابت به میدان رفت، سه بار هم تعویضی تیمش بود و در دو مسابقه هم نتوانست بخاطر محرومیت حضور پیدا کند که در این مدت ۵ گل زد و ۳ پاس گل داد تا آمار نسبتا خوبی از خود بر جای بگذارد.

ورزش سه: سروش رفیعی که نیم‌فصل لیگ شانزدهم به پرسپولیس اضافه شد، در دور برگشت عملکرد خوبی در ترکیب سرخ پوشان ارائه کرد ولی برای فصل جدید به الخور قطر رفت تا با لژیونر شدن بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و مجددا به فهرست ملی پوشان بازگردد.

این هافبک ایرانی که دومین گلزن فصل الخور هم شد، طی ماه‌ها و اردوهای اخیر تیم ملی جزو لیست کارلوس کی‌روش قرار نمی‌گرفت و عنوان می‌شد شاید سرمربی پرتغالی به سبک بازی او و چنین بازیکنانی علاقه‌ای نداشته باشد، اما حالا سروش رفیعی مزد فصل درخشانی که در لیگ ستارگان قطر پشت سر گذاشت را گرفت و حالا در لیست اولیه تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۱۸ دیده می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *