اسامی عجیب در فهرست انتظار تیم ملی! + «اشمید»، ریاست مذاکره برجام را بر عهده گرفت – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: دقایقی پیش کارلوس کی روش اسامی 24 بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی در ترکیه اعلام کرد و در کمال تعجب نام چند بازیکن به چشم می خورد که انتظار کنار گذاشتن آنها از سوی اهالی ورزش وجود نداشت

علاوه بر سیدجلال حسینی، دو بازیکن استقلال یعنی وریا غفوری و سید حسین حسینی گلر آبی پوشان نیز حضور ندارند تا شاگردان شفر چهار سهمیه در جام جهانی را به خود اختصاص بدهند که شامل مجید حسینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی و پژمان منتظری خواهند شد.

در نهایت کاوه رضایی بازیکن تیم شالروآ نیز آخرین خط خورده از فهرست کی روش است که در لیست انتظار حضور دارد و در صورت مصدومیت بازیکنان دعوت شده به اردو، سرمربی پرتغالی می تواند از لیست رزرو خود استفاده کند.

ورزش سه: دقایقی پیش کارلوس کی روش اسامی 24 بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی در ترکیه اعلام کرد و در کمال تعجب نام چند بازیکن به چشم می خورد که انتظار کنار گذاشتن آنها از سوی اهالی ورزش وجود نداشت.

در فهرست جدید تیم ملی سیدجلال حسینی مدافع میانی پرسپولیس که یکی از نفرات اصلی ایران در جام جهانی 2014 بود، حضور ندارد و پرسپولیسی ها با این وصف تنها 2 نماینده در لیست نهایی کی روش دارند که وحید امیری و علیرضا بیرانوند خواهند بود.

گفتنی است علاوه بر بازیکنانی که امروز از فهرست جام جهانی بازماندند، یک نفر نیز در روزهای آتی از فهرست کی روش کنار گذاشته خواهد شد.

——————-

خبرگزاری مهر: معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، ریاست مذاکرات هفته آتی وین را در حالی بر عهده دارد که قرار است در آن پیشنهاداتی در راستای حمایت های اقتصادی به ایران مطرح شود
نشست هفته آینده اولین نشستی است که بدون حضور نماینده ای از آمریکا برگزار می شود.

روزنامه ولت ام زونتاگ در شماره امروز خود با اشاره به نشست هفته آینده وین با حضور نمایندگان ایران و اروپا درخصوص حفظ توافق هسته ای وین نوشت: ریاست نشست وین را «هلگا اشمید» معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر عهده خواهد داشت.

خبرگزاری مهر: معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، ریاست مذاکرات هفته آتی وین را در حالی بر عهده دارد که قرار است در آن پیشنهاداتی در راستای حمایت های اقتصادی به ایران مطرح شود.

گفتنی است «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا دو هفته گذشته خروج واشنگتن از توافق هسته ای با ایران را اعلام کرد. این در حالی است که شماری از مقامات اروپایی بر حفظ این توافق هسته ای تاکید دارند.

این روزنامه در ادامه آورده است: اشمید ریاست نشستی را برعهده دارد که قرار است در آن پیشنهاداتی در زمینه ارائه حمایت های مالی و اقتصادی به ایران مطرح شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *