AFC: زنان ایران، ملکه‌های فوتبال آسیا ماندند + قائدی سورپرایز شفر می‌شود؟ – کسب درآمد اینترنتی

 خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فوتسال زنان ایران، امروز (شنبه) در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا ژاپن را با نتیجه قاطعانه 5 بر 2 شکست داد و از عنوان قهرمانی خود در این رقابت‌ها دفاع کرد
 خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فوتسال زنان ایران، امروز (شنبه) در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا ژاپن را با نتیجه قاطعانه 5 بر 2 شکست داد و از عنوان قهرمانی خود در این رقابت‌ها دفاع کرد.

با هت‌تریک سارا شیربیگی و گل‌های بعدی که توسط فهیمه زارعی و گل به‌خودی میساتو کومورا به ثبت رسید، شاگردان شهرزاد مظفر که سه سال پیش در اولین دوره برگزاری این رقابت‌ها هم قهرمان شده بودند، یک پیروزی حیرت‌آور کسب کردند. ژاپن اگرچه در نیمه اول عملکرد بهتری داشت اما نتوانست از آن برتری استفاده کند و در نیمه دوم این ایران بود که موتور گلزنی ایران روشن و این تیم در عرض دو دقیقه در نیمه دوم 3 گل زد و بازی را از دست شاگردان کنچیرو کوگوره درآورد. در این میان واکنش‌های تحسین‌برانگیز سنگربان ایران، فرزانه توسلی مقابل ضربات میکا اگوچی و کومورا سبب شد ایران زیر فشار حریف برتری‌اش را حفظ کند.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC، در گزارشی راجع به این رویداد نوشته است: ایران جایگاهش را به عنوان ملکه‌های فوتسال آسیا تثبیت کرد. زنان ایران با ارائه یک نمایش خیره کننده 5 گله در نیمه دوم بازی‌شان برابر ژاپن، این تیم را با نتیجه 5 بر 2 شکست دادند و از عنوان قهرمانی‌شان در این رقابت‌ها دفاع کردند.

——————-

ورزش سه: مهدی قائدی بعد از 4 ماه مصدومیت به دلیل تصادف شدید چند روزی است به تمرین استقلال برگشته است ولی در بازی با خونه به خونه و بازی رفت برابر ذوب آهن نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار نگرفت

با توجه به سبک بازی قائدی و البته اینکه استقلال در بازی روز سه شنبه نیاز به گلزنی دارد، ممکن است او در بازی با ذوب آهن سورپرایز احتمالی شفر باشد و دقایقی در ترکیب آبی ها به میدان برود.

اما قائدی در روزهای گذشته شرایط بهتری را پیدا کرده است و به نظر می رسد با توجه به غیبت داریوش شجاعیان و احتمالا امید ابراهیمی به احتمال فراوان نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار خواهد گرفت.

ورزش سه: مهدی قائدی بعد از 4 ماه مصدومیت به دلیل تصادف شدید چند روزی است به تمرین استقلال برگشته است ولی در بازی با خونه به خونه و بازی رفت برابر ذوب آهن نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار نگرفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *