آیا شفر با گز اصفهان هم جشن می‌گیرد؟ + رهبر مخالفان، نخست وزیر ارمنستان شد – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: آبی ها با وینفرد شفر روز به روز بهتر می شوند و می خواهند در هر مسابقه ای پیروز شوند. چه فینال جام حذفی، چه مسابقات لیگ و چه بازی های لیگ قهرمانان آسیا

او یک بار در فولاد شهر و در چارچوب مسابقات لیگ به ذوب آهن باخت اما شکست در بازی لیگ قهرمانان، هزینه های بیشتری برای او و تیمش خواهد داشت.

ورزش سه: آبی ها با وینفرد شفر روز به روز بهتر می شوند و می خواهند در هر مسابقه ای پیروز شوند. چه فینال جام حذفی، چه مسابقات لیگ و چه بازی های لیگ قهرمانان آسیا. آن ها در گروه مرگ صدرنشین شدند و به پست ذوب آهن خوردند تا بدون طی مسافت زیاد، بازی های این مرحله را برگزار کنند.

شفر پس از پیروزی در خرمشهر و کسب جام حذفی، فلافلِ جنوب را امتحان کرد و حالا می خواهد، با پیروزی برابر ذوب آهن، گز شیرین اصفهان را نیز امتحان کند.

شاگردان شفر در بازی های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته اند و حتی می توان گفت در اوج آمادگی به سر می برند.

سرمربی آلمانی استقلال نیز حسابی با شرایط و جو ایران آشنا شده و به نظر می رسد از کار کردن در ایران لذت می برد، مصاحبه شب گذشته او با برنامه نود هم گویای این موضوع بود.

——————-

خبرگزاری ایلنا: «نیکول پاشینیان» رهبر مخالفان در ارمنستان از سوی پارلمان این کشور به عنوان نخست‌وزیر جدید انتخاب شد
پاشینیان پس از یک دوره طولانی‌مدت اعتراضات گسترده سراسری در ارمنستان که بیش از سه هفته به طول انجامید، به این سمت انتخاب شد. معترضان خواستار نخست‌وزیری پاشینیان شده بودند.

بر این اساس، پارلمان ارمنستان با ۵۹ رای موافق و ۴۲ رای مخالف پاشینیان را به عنوان نخست‌وزیر جدید انتخاب کرد.

خبرگزاری ایلنا: «نیکول پاشینیان» رهبر مخالفان در ارمنستان از سوی پارلمان این کشور به عنوان نخست‌وزیر جدید انتخاب شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *