سه لژیونر زودتر از سرخابی‌ها در اردوی تیم ملی + مولر: با بدشانسی از چمپیونزلیگ حذف شدیم – کسب درآمد اینترنتی

خبرآنلاین: انصاری‌فرد، حاج صفی و شجاعی دیرتر از بقیه لژیونرها به تیم‌می ملحق می‌شوند.

 فیفا اعلام کرده باشگاهها در سراسر جهان تا 40 روز قبل از شروع جام‌جهانی بازیکنان خود را در اختیار تیم‌های ملی قرار دهند
آخرین لژیونرهایی که به تیم ملی اضافه می شوند شجاعی ، انصاری فرد و حاج صفی هستند چون در پلی آف لیگ یونان برای لیگ قهرمانان به میدان می روند. جالب اینجاست که لژیونرها سرخابی حتی دیرتر از لژیونرها به اردوی تیم ملی می رسند. آنها به خاطرحضور در لیگ قهرمانان آخرین میهمان های اردو هستند.

 فیفا اعلام کرده باشگاهها در سراسر جهان تا 40 روز قبل از شروع جام‌جهانی بازیکنان خود را در اختیار تیم‌های ملی قرار دهند. اکثر لژیونرهای ایران از جمله سردار آزمون، سعید عزت اللهی و میلاد محمدی که در روسیه توپ می زنند در همان روزهای ابتدایی اردوی تیم ملی به سایرین اضافه می شوند و در روزهای بعدی لژیونرهای دیگر از جمله جهانبخش و گوچی و… هم می رسند.

خبرآنلاین: انصاری‌فرد، حاج صفی و شجاعی دیرتر از بقیه لژیونرها به تیم‌می ملحق می‌شوند.

——————-

ورزش سه: توماس مولر، کاپیتان بایرن مونیخ معتقد است که تیمش در دیدار شب گذشته بسیار بدشانس بود که از چمپیونزلیگ حذف شد
او گفت:” نسبت به مونیخ بهتر بازی کردیم ولی باز هم یک گل به حریف هدیه دادیم. نمی‌توان در دو بازی این اشتباه را تکرار کرد. بازی دیوانه واری بود و تمام تلاشمان را در طول آن انجام دادیم ولی در نهایت بدشانس بودیم. دروازه بان آنها (کیلور ناواس) بازی خیلی خوبی انجام داد.

ورزش سه: توماس مولر، کاپیتان بایرن مونیخ معتقد است که تیمش در دیدار شب گذشته بسیار بدشانس بود که از چمپیونزلیگ حذف شد.

 رئال و بایرن شب گذشته در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر رفتند که بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید و رئال در مجموع با برتری 4-3 به دور بعد صعود کرد. بایرن موقعیت‌های بسیاری در این دیدار به دست آورد که با واکنش‌های خوب ناواس و خط دفاعی رئال همراه شد و راه به جایی نبرد. پس از بازی، مولر تیمش را بدشانس توصیف کرد.

خوش شانسی و بدشانسی دو روی یک سکه هستند. این بازی باعث ناراحتی بسیاری شد ولی نباید از آن شرمگین باشیم. موقعیت‌های بسیاری داشتیم. فرصت ‌های زیادی بود که می‌شد نتیجه را به کل عوض کرد. تیم ما کیفیت بالایی دارد ولی باید از خودمان سوال کنیم که چرا انقدر موقعیت هدر دادیم.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *