نوری: رحمتی می‌تواند شماره یک تیم ملی باشد + عربستان در بین ۲۰ تیم برتر والیبال جهان – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری میزان: محمد نوری در خصوص بازی شب گذشته استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی خوبی بود، در نیمه اول بازی در دست استقلال بود و توانست یک ضربه به تیر دروازه حریف بزند، اما در نیمه دوم بازی تعادل پیدا کرد و در میانه میدان جریان داشت
پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد قضاوت داور ژاپنی بازی تصرح کرد: داور ژاپنی در گرفتن پنالتی بیش از حد سخت‌گیر بود اما در کل قضاوت بدی نداشت.

نوری درباره بازی برگشت این دو تیم که هفته آینده در تهران برگزار می‌شود هم گفت: امیدوارم در بازی برگشت هواداران استادیوم را پر کنند و بتوانند به عنوان یار دوازدهم کنار تیم جشن صعود بگیرند.

وی ادامه داد: در بازی روز گذشته نبود تیام کاملا احساس می‌شد و استقلال بدون مهاجم تخصصی کار برایش سخت بود. رحمتی هم عالی ظاهر شد و به نظر من می‌تواند شماره یک تیم‌ملی هم باشد، منتظری هم به خوبی خودش را در ترکیب جا انداخته است.

خبرگزاری میزان: محمد نوری در خصوص بازی شب گذشته استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی خوبی بود، در نیمه اول بازی در دست استقلال بود و توانست یک ضربه به تیر دروازه حریف بزند، اما در نیمه دوم بازی تعادل پیدا کرد و در میانه میدان جریان داشت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: آری گراسا فرناندز، رئیس برزیلی فدراسیون جهانی والیبال پس از برگزاری موفق اجلاس کمیته اجرایی و هیئت رئیسه FIVB در شرم الشیخ مصر به عربستان رفت و با نایب رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون والیبال این کشور دیدار کرد
عربستان در حال حاضر با 10 امتیاز و پایین‌تر از کشورهایی مثل پاکستان، اندونزی، تایلند و کویت در جایگاه پنجاهم رنکینگ جهانی است.

رئیس فدراسیون جهانی همچنین از ارائه یک برنامه ویژه 5 ساله برای والیبال عربستان سخن گفت: ما از تلاش‌های کنفدراسیون والیبال آسیا و صالح بن ناصر قدردانی می‌کنیم. ما روی طرح استراتژیکی کار کرده‌ایم که هدف آن قرار گرفتن عربستان در بین 20 تیم برتر رنکینگ جهانی در سال 2022 است.

خبرگزاری تسنیم: آری گراسا فرناندز، رئیس برزیلی فدراسیون جهانی والیبال پس از برگزاری موفق اجلاس کمیته اجرایی و هیئت رئیسه FIVB در شرم الشیخ مصر به عربستان رفت و با نایب رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون والیبال این کشور دیدار کرد.

گراسا که در این سفر، صالح احمد بن ناصر، رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا همراهی می‌شد در مورد پیشرفت والیبال عربستان و احتمال میزبانی این کشور از رویدادهای مختلف در آینده با مقامات ورزشی عربستان صحبت کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *