برانکو به باشگاه پرسپولیس رفت + تماس تلفنی فخرالدینی با هافبک مصدوم استقلال – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری فارس: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز در ساختمان این باشگاه حاضر شد تا به دیدار حمیدرضا گرشاسبی سرپرستت باشگاه پرسپولیس برود
برانکو و گرشاسبی بعد از بازی پرسپولیس مقابل الجزیره در ابوظبی جلسه‌ای بامدادی با گرشاسبی داشت و قرار شد تا ادامه مذاکرات در تهران دنبال شود.

در جلسه امروز طرفین درباره موضوع تمدید قرارداد برانکو صحبت‌هایی با هم انجام دادند و به نظر می‌رسد در این جلسه طرفین به نتایج خوبی هم رسیده‌اند که این موضوع کار را برای تمدید قرارداد رسمی برانکو با پرسپولیس راحت‌تر از گذشته خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز در ساختمان این باشگاه حاضر شد تا به دیدار حمیدرضا گرشاسبی سرپرستت باشگاه پرسپولیس برود.

——————-

خبرگزاری میزان: در جریان دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال، داریوش شجاعیان، هافبک تیم فوتبال استقلال،به شدت مصدوم و شفر مجبور شد یک تعویض اجباری انجام دهد
خبرگزاری میزان: در جریان دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال، داریوش شجاعیان، هافبک تیم فوتبال استقلال،به شدت مصدوم و شفر مجبور شد یک تعویض اجباری انجام دهد.

مصدومیت شجاعیان در اثر برخورد با میلاد فخرالدینی، بازیکن تیم ذوب‌آهن، در جریان بازی پیش آمد و باعث شد تا رباط زانوی راست این بازیکن پاره شده و کارش به عمل جراحی کشده شود.

در همین راستا فخرالدینی که از این اتفاق پیش آمده ناراحت است با هافبک مصدوم آبی‌پوشان تماس تلفنی گرفت و جویای احوال وی شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *