جرارد: صعود رئال به فینال به نفع لیورپول است + تشدید جنگ لفظی میان محمود عباس و نتانیاهو – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: استیون جرارد، اسطوره باشگاه لیورپول معتقد است که غلبه رئال بر بایرن در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ و صعود آنها به فینال، خبر خوبی برای شاگردان کلوپ است

رئال سعی داشت نتیجه را حفظ کند و دائم در دفاع بود. تیم بایرن مطمئنا بعدها پر از حسرت خواهد بود زیرا در هر دو بازی، آنها بودند که تیم برتر میدان بودند، موقعیت‌های زیادی ساختند و فرصت‌های بسیاری را هدر دادند و مطمئنا تیم برتر دو بازی بودند.”

ورزش سه: استیون جرارد، اسطوره باشگاه لیورپول معتقد است که غلبه رئال بر بایرن در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ و صعود آنها به فینال، خبر خوبی برای شاگردان کلوپ است.

او گفت:” اگر به دو دیدار رفت و برگشت نگاه کنیم، مطمئنا از صعود رئال خوشحالم زیرا وقتی نقاط قوت لیورپول را نگاه کنید، مطمئنا می‌توانند به رئال ضربه بزنند.اینکه سه سال پیاپی به فینال چمپیونزلیگ برسید، دستاورد فوق العاده ای است.

دو تیم رئال و بایرن شب گذشته در مادرید به مصاف یکدیگر رفتند که بازی در نهایت با تساوی 2-2 به پایان رسید. بدین ترتیب رئال با برتری 4-3 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، برای سومین سال پیاپی به فینال چمپیونزلیگ صعود کرد. در سوی دیگر، لیورپول با برتری 5-2 در دیدار رفت نیمه نهایی مقابل رم، شانس اصلی حضور در فینال و رقیب احتمالی رئال است و حال جرارد از اینکه لیورپول در صورت صعود با رئال روبرو می‌شود، ابراز خوشحالی کرد.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه در واکنش به اظهارات محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره افسانه هولوکاست اعلام کرد: به نظر می رسد کسی که روزی منکر هولوکاست بوده، همواره به انکار آن خواهد پرداخت
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادامه داد: از جامعه جهانی می خواهم تا اظهارات یهودی ستیزانه عباس را محکوم کنند.

لازم به ذکر است، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پیشتر در سخنانی اعلام کرده بود که آزار و اذیت یهودیان در جریان جنگ جهانی دوم نه به دلیل مسائل دینی یا یهودی ستیزی؛ بلکه به دلیل فعالیت های آن ها در قرض دادن پول و مشکلات مرتبط با آن بوده است.

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه در واکنش به اظهارات محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره افسانه هولوکاست اعلام کرد: به نظر می رسد کسی که روزی منکر هولوکاست بوده، همواره به انکار آن خواهد پرداخت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *