سرخابی ها رکورددار صعود از گروهی آسیا + مانع بزرگ اینتر برای حفظ ستاره قرضی بارسا – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: رقابت های باشگاهی در فوتبال آسیا از زمانی که با عنوان لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود، تیم های زیادی را به خود دیده است
در این بین ذوب آهن و سپاهان هرکدام با یک نایب قهرمانی بهترین نتایج تاریخ ایرانی ها در لیگ قهرمانان را کسب کردند و پرسپولیس و استقلال نیز یکبار موفق به حضور در نیمه نهایی شده اند. پاس تهران، نفت تهران و سایپا نیز طعم حضور در یک چهارم نهایی را یکبار چشیده اند.

در تاریخ رقابت های لیگ قهرمانان از ایران تیم های زیادی شرکت کردند که در این بین تیم های ایرانی موفق شدند 25 بار از دور گروهی بالا بروند و در مرحله حذفی مصاف بدهند.

همچنین تیم های تراکتورسازی، استقلال خوزستان، صبا باتری، فولاد خوزستان، سایپا، پاس تهران، نفت تهران و مس کرمان هم هرکدام یکبار توانسته اند از دور گروهی بالا بروند ودر مرحله حذفی بازی کنند.

حالا در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2018 نیز تیم های استقلال ، پرسپولیس و ذوب آهن به دور بعدی لیگ قهرمانان رسیدند و این شانس را دارند که بتوانند به مراحل بالاتر صعود کنند.

ورزش سه: رقابت های باشگاهی در فوتبال آسیا از زمانی که با عنوان لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود، تیم های زیادی را به خود دیده است. در لیگ قهرمانان که قدمتی بالغ بر 15 سال دارد، هرساله با حضور 32 تیم انجام می شود و از این رو نمایندگان ایران هم حضوری فعال در این مسابقات داشته اند.

در این بین استقلال و پرسپولیس با 5 صعود از دور گروهی در بین تیم های ایران رکورددار صعود به دور دوم هستند. برای ذوب آهن 4 صعود رقم خورده و سپاهان هم 3 بار از دور مقدماتی بالاتر رفته است.

——————-

ورزش سه: رافینیا آلکانتارا، ستاره برزیلی بارسا که قرضی برای اینتر بازی می کند، توانسته رضایت مسئولان باشگاه ایتالیایی را جلب کند

رافینیا امیدوار است با بازی های خوبی که در اینتر انجام داده، بتواند در فهرست نهایی برزیل برای جام جهانی قرار بگیرد. او پیش از این عنوان کرده بود که به بازگشت به بارسا فکر نمی کند.

رافینیا شروع چندان خوبی در اینتر نداشت اما حالا تبدیل به مهره ای ثابت و تاثیرگذار در جمع نراتزوری شده است؛ به طوریکه مسئولان اینتر قصد خرید دائمی او را دارند.

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، مشکل و مانع بزرگ اینتر، درخواست 38 میلیون یورویی بارسا برای فروش رافینیاست و با توجه به محدودیت های بودجه اینتر، این باشگاه در تلاش است تا بتواند با چانه زنی، مسئولان بارسا را راضی به پرداخت رقمی کمتر کنند.

 در نقل و انتقالات زمستانی بود که بارسلونا با انتقال قرضی رافینیا به اینتر موافقت کرد با این شرط که اینتر می تواند با پرداخت مبلغی، این انتقال را دائمی کند.

مانع بزرگ اینتر برای حفظ ستاره قرضی بارسا

ورزش سه: رافینیا آلکانتارا، ستاره برزیلی بارسا که قرضی برای اینتر بازی می کند، توانسته رضایت مسئولان باشگاه ایتالیایی را جلب کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *