داور آلمانی بازی لیورپول – رم را سوت می‌زند + کشف سنگین‌ترین محموله مواد مخدر در کرج – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: کمیته داوران اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) فلیکس بریش را به عنوان داور بازی سه‌شنبه تیم‌های فوتبال لیورپول و رم در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان معرفی کرد

خبرگزاری تسنیم: کمیته داوران اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) فلیکس بریش را به عنوان داور بازی سه‌شنبه تیم‌های فوتبال لیورپول و رم در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان معرفی کرد.

فلیکس بریش 42 ساله بازی لیورپول در خانه سویا در مرحله گروهی و جدال قرمزپوشان مرسی‌ساید برابر منچسترسیتی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را سوت زد.

در قضاوت بازی لیورپول – رم، مارک بورش و استفان لوپ به عنوان کمک داور، بریش که داور بازی فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان بود را همراهی خواهند کرد.

تیم‌های فوتبال لیورپول و رم سه‌شنبه شب از ساعت 23:15 به وقت تهران در ورزشگاه آنفیلد به میدان می‌روند.

این داور آلمانی در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا 6 بار قضاوت کرده است که دو بار لیورپول یک طرف میدان حضور داشته است. او اما هیچ یک از بازی‌های این فصل رم در لیگ قهرمانان را قضاوت نکرده است.

——————-

خبرگزاری ایلنا: رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مبنی بر انتقال محنوله بزرگ مواد مخدر از مبادی شرقی کشور به کرج و تصمیم به انتقال آن به ترکیه،اقدامات مناسب و لازم انجام و محموله ۱۵۶۰ کیلو گرمی مرفین جاسازی شده از داخل یک دستگاه تریلر در ماهدشت کشف و ضبط شد
خبرگزاری ایلنا: رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مبنی بر انتقال محنوله بزرگ مواد مخدر از مبادی شرقی کشور به کرج و تصمیم به انتقال آن به ترکیه،اقدامات مناسب و لازم انجام و محموله ۱۵۶۰ کیلو گرمی مرفین جاسازی شده از داخل یک دستگاه تریلر در ماهدشت کشف و ضبط شد.

شاکرمی در پایان تاکید کرد: محموله کشف شده به لحاظ میزان مواد کشف شده و نوع آن، سنگین‌ترین محموله مواد مخدر در سال‌های گذشته در کرج است.

به گفته دادستان کرج تحقیقات جهت تکمیل پرونده ادامه دارد.

وی افزود:در این ارتباط ۲ نفر دستگیر و قرار بازداشت موقت برای آنان صادر شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *