شفر برای فصل بعد همین دستیارانش را می‌خواهد + نحوه پرداخت عوارض مسافران حج تمتع و عتبات – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری مهر: در حالی که هنوز وینفرد شفر قراردادش را برای فصل بعد با استقلال به صورت رسمی تمدید نکرده است، گمانه زنی در این خصوص زیاد است و روزی نیست که در باره تمدید قرارداد شفر و لیست خروجی ورودی استقلال اخباری درج نگردد

خبرگزاری مهر: در حالی که هنوز وینفرد شفر قراردادش را برای فصل بعد با استقلال به صورت رسمی تمدید نکرده است، گمانه زنی در این خصوص زیاد است و روزی نیست که در باره تمدید قرارداد شفر و لیست خروجی ورودی استقلال اخباری درج نگردد.

سرمربی آلمانی آبی پوشان از عملکرد دستیارانش روی نیمکت رضایت داشته و قصد کم و زیاد کردن و یا ایجاد تغییر در این کادر را ندارد. وی در صورتی که قراردادش را با آبی های پایتخت تمدید کند حتما یکی از شروطش حفظ همین دستیاران خواهد بود.

جیری ساناک، میگوئل کولی، ساشا شفر، بیژن طاهری و اشکان نامداری اعضای کادر فنی استقلال در این فصل هستند که به این ترتیب و در صورت تمدید قرارداد شفر که احتمال آن بسیار زیاد است، این افراد فصل آینده نیز روی نیمکت آبی پوشان حضور دارند.

شفر عملکرد خوبی در استقلال داشته و این باشگاه نمی خواهد تحت هیچ شرایطی این سرمربی را برای فصل بعد از دست بدهد و اقدامات ابتدایی را به منظور تمدید قرارداد انجام داده است. هیات مدیره باشگاه نیز برای این منظور اختیار تام را به سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه واگذار نموده است.

——————-

خبرگزاری فارس:  سید کامل تقوی‌نژاد رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه‌‌ای موضوع عوارض خروج از کشور را بر اساس قانون بودجه ۹۷ کل کشور ابلاغ کرد
مسافران موضوع تبصره 45 قانون مالیات بر ارزش افزوده و زائرین اربعین که از تاریخ 3 مهرماه 97 تا 22 آبان ماه 97 از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از کشور خارج می‌شوند از عوارض خروج معاف می‌باشند.

در این ابلاغیه که به مدیرعامل بانک ملی ایران خطاب شده، آمده است: نظر به اینکه موجب قانون بودجه سال 1397 کل کشور، وجوه خروج از کشور موضوع ماده 45 قانون مالیات بر ارزش افزوده برای هر مسافر از تمامی مرزهای کشور برای بار اول 2 میلیون و 200 هزار ریال، بار دوم 3 میلیون و 300 هزار ریال و برای بار سوم به بعد 4 میلیون و 400 هزار ریال و برای هر مسافر حج تمتع و حج عمره برای بار اول یک میلیون و 100 هزار ریال، بار دوم یک میلیون و 650 هزار ریال و بار سوم به بعد 2 میلیون و 200 هزار ریال و عتبات عالیات از مرزهای هوایی 375 هزار ریال و از مرزهای زمینی ودریایی 125 هزار ریال تعیین شده است؛ لذا خواهشمند است دستور فرمایید در اسرع وقت در اجرای قانون مذکور مراتب را به شعب آن بانک جهت دریافت وجوه خروج از کشور براساس مبالغ جدید در سال 1397 اعلام نمایند.

خبرگزاری فارس:  سید کامل تقوی‌نژاد رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه‌‌ای موضوع عوارض خروج از کشور را بر اساس قانون بودجه ۹۷ کل کشور ابلاغ کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *