چهل و پنجمین سال تولد موبایل مبارک + آلونسو: حالا نوبت مک لارن است – کسب درآمد اینترنتی

خبرآنلاین: سوم آوریل 1973 بود که موتورولا نمونه اولیه موبایل DynaTAC را رونمایی کرد که آن روزها معروف به “پاره آجر” شد و جالب این بود که حتی تا 10 سال پس از آن نیز استفاده می‌شد و جالب‌تر اینکه کمیسیون ارتباطات فدرال/ FCC در سپتامبر 1983 آن را مورد تایید رسمی قرار داد
موتورولا که این روزها در دست چینی‌ها است با فرارسیدن چهل و پنجمین سال تولد موبایل، تا 150 دلار گوشی‌های خود را با تخفیف عرضه کرده است.

خبرآنلاین: سوم آوریل 1973 بود که موتورولا نمونه اولیه موبایل DynaTAC را رونمایی کرد که آن روزها معروف به “پاره آجر” شد و جالب این بود که حتی تا 10 سال پس از آن نیز استفاده می‌شد و جالب‌تر اینکه کمیسیون ارتباطات فدرال/ FCC در سپتامبر 1983 آن را مورد تایید رسمی قرار داد.

قیمت DynaTAC آن روزها 3995 دلار بود که اگر قرار بود امروز آن را بخریم باید 9184 دلار پرداخت می‌کردیم.

چهل و پنجمین سال تولد موبایل مبارک

موبایل مذکور 25 سانتی متر طول و 907 گرم هم وزن داشت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: فرناندو آلونسو، راننده اسپانیایی تیم رنو – مک‌لارن معتقد است که تیمش در فصل جاری مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در تعقیب 3 غول این مسابقات یعنی مرسدس، فِراری و ردبول خواهد بود
مقام پنجمی آلونسو در نخستین گرندپری فرمول یک فصل 2018، برابر با بهترین عنوانی بود که او در مدت 3 سال حضورش در هوندا – مک‌لارن به دست آورد. حالا با تغییر موتورهای مک لارن از هوندا به رنو به نظر می‌رسد که این زوج، نتایج بهتری خواهند گرفت.

گرندپری بعدی فرمول یک در پیست سخیر کشور بحرن برگزار خواهد شد.

آلونسو در مورد گرندپری نخست فرمول یک اظهار داشت: ما پتانسیل ماشین را دیدیم و متوجه شدیم که ماشین خوبی زیر دست ماست. حالا نوبت مک‌لارن است تا به جایگاه نخست مسابقات برسد. ما برای رسیدن به این هدف باید با بهترین تیم‌های جهان یعنی مرسدس، فِراری و ردبول رقابت کنیم. ما باید بهتر از آنها پیشرفت کرده و فاصله بین خود و این 3 تیم را کم کنیم. من مطمئن هستم که به زودی به اهداف خود می‌رسیم.

خبرگزاری تسنیم: فرناندو آلونسو، راننده اسپانیایی تیم رنو – مک‌لارن معتقد است که تیمش در فصل جاری مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در تعقیب 3 غول این مسابقات یعنی مرسدس، فِراری و ردبول خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *