دستگیری عامل حمله به سفارت ایران در یونان + عبداللهی: باید ۲ یا ۳ گل دیگر به الریان می‌زدیم – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، پلیس یونان اعلام کرد که عامل حمله به دو نفر از کارکنان سفارت ایران در آتن را بازداشت کرده است

در این حادثه دو کارمند سفارت ایران زخمی شده بودند.

پلیس بدون اشاره به جزئیات بیشتر، در این خصوص اعلام کرد که عامل حمله چهارشنبه گذشته، یک ایرانی ۴۷ ساله بوده و پیشتر نیز دو بار ورودی سفارت ایران در آتن پایتخت این کشور را به آتش کشیده بود.

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، پلیس یونان اعلام کرد که عامل حمله به دو نفر از کارکنان سفارت ایران در آتن را بازداشت کرده است.

لازم به ذکر است، چهارشنبه هفته گذشته فردی ناشناس با استفاده از چاقو به دو نفر از کارکنان سفارت ایران در پایتخت یونان حمله کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: نصرالله عبداللهی درباره برتری 2 بر صفر استقلال مقابل الریان قطر در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازیکنان ما باید در همان نیمه اول دو یا سه گل دیگر می‌زدند
خبرگزاری تسنیم: نصرالله عبداللهی درباره برتری 2 بر صفر استقلال مقابل الریان قطر در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازیکنان ما باید در همان نیمه اول دو یا سه گل دیگر می‌زدند. روی هم رفته بازی خوبی را شاهد بودیم. باید از هواداران تشکر ویژه‌ای داشته باشیم که در روز طبیعت به ورزشگاه آمدند و تیم محبوب‌شان را تشویق کردند.

وی در واکنش به نگرانی هواداران استقلال برای تمدید قرارداد وینفرد شفر تصریح کرد: هواداران نگران باشند، چرا که باشگاه دنبال این است که آنها را راضی نگه دارد. باشگاه با تمام وجود سعی در حفظ شفر دارد و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اظهارات سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ مبنی بر برگزاری فینال جام حذفی در اهواز گفت: شنیده‌ام که فینال در ورزشگاه تازه تأسیس خوزستان برگزار می‌شود. اگر زمین این ورزشگاه کیفیت خوبی داشته باشد، اشکالی ندارد و در آنجا بازی می‌کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *