ارائه خدمات سلامت به ۲۱۳ هزار مسافر نوروزی + ناپولی فرصت‌ بازگشت به صدر را از دست داد – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری مهر: مسعود حبیبی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در خصوص اجرای هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، تا روز جمعه ۱۰ فروردین گفت: اعضای شرکت کننده ۲۸ هزار نفر بودند که از این میان ۱۲۶۴۵ نفر را بانوان و ۱۷۷۰۹ نفر را آقایان تشکیل می دادند
وی با اشاره به تعداد اعضا مشارکت به تفکیک کانونها گفت: جوانان: ۱۸۱۱۰ نفر، دانشجویی: ۵۲۵۲ نفر، دانش اموزی: ۲۴۸۵ نفر، طلاب: ۸۸۹ نفر، روستایی: ۲۰۹۶ نفر و غنچه ها: ۱۸۱۳ نفر بودند.

خبرگزاری مهر: مسعود حبیبی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در خصوص اجرای هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، تا روز جمعه ۱۰ فروردین گفت: اعضای شرکت کننده ۲۸ هزار نفر بودند که از این میان ۱۲۶۴۵ نفر را بانوان و ۱۷۷۰۹ نفر را آقایان تشکیل می دادند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر درباره خدمات ارائه شده به مسافرین نیز گفت: بهره مندان از خدمات سلامت: ۲۱۳ هزار نفر، بهره مندان از خدمات فضای دوستدار کودک: ۲۷۵ هزار کودک بهره مندان از خیمه نماز: ۱۱۵ هزار نفر، امضا کنندگان میثاقنامه کمپین: ۲۸۶ هزار نفر و تعداد همراهان کمپین در فضای مجازی: ۴۶ هزار نفر بوده است.

حبیبی با اشاره به تعداد مسافرین مراجعه کننده به چادرهای سازمان جوانان گفت: از این میان تعداد مراجعات به پست ثابت: : ۳ میلیون و ۹۰ هزار نفر، پست سیار: ۲۱۰ هزار نفر و در مجموع ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بوده است.

وی درباره اقلام توزیع شده بین مسافرین نیز گفت:نقشه: میلیون و ۳۲۳ هزار برگ، بروشور: میلیون و ۳۴۲ هزار نسخه، کتاب و سایر محصولات فرهنگی: میلیون و ۲۰ هزار قلم بوده است.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: در چارچوب هفته سی‌ام از رقابت‌های سری A ایتالیا از ساعت 20:30 امشب (شنبه) دو دیدار همزمان برگزار شد که در یکی از این دیدارها ناپولی در دیداری خارج از خانه برابر ساسولو به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک – یک دست نیافت
ماتئو پولیتانو (22) برای ساسولو و روجریو (80 – گل به خودی) برای ناپولی گلزنی کردند. شاگردان ساری با این تساوی فرصت رسیدن به صدر جدول سری A را از دست دادند و با 74 امتیاز در مکان دوم جدول باقی ماندند.

 خبرگزاری تسنیم: در چارچوب هفته سی‌ام از رقابت‌های سری A ایتالیا از ساعت 20:30 امشب (شنبه) دو دیدار همزمان برگزار شد که در یکی از این دیدارها ناپولی در دیداری خارج از خانه برابر ساسولو به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک – یک دست نیافت.

در دیگر بازی همزمان کیه‌وو ورونا در دیداری خانگی با نتیجه 2 بر یک از سد سامپدوریا گذشت.

در آخرین و حساس‌ترین بازی هفته سی‌ام سری A ایتالیا از ساعت 23:15 امشب، یوونتوس پذیرای میلان است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *