آخوندی: ظرفیت فرودگاه امام (ره) افزایش یافت – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری ایرنا: وزیر راه و شهرسازی گفت: برای تسهیل تردد مردم در تعطیلات نوروز 97 ظرفیت پروازی و مسافری فرودگاه امام خمینی (ره) 14 درصد افزایش یافته است
«عباس آخوندی» روز یکشنبه پس از بازدید از قسمت های مختلف فرودگاه امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران درباره این بازدید اظهار داشت: طبق روال معمول، پیش از آغاز سفرهای نوروزی در فرودگاه، پایانه های مسافری و ایستگاه های راه آهن حاضر می شویم تا نحوه ارائه خدمات سفرهای نوروزی بخش های مختلف حمل و نقل مورد ارزیابی قرار گیرد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: خوشبختانه برای پاسخگویی به مردم میزهای پاسخگو به مسافران در پایانه فرودگاه امام (ره) تعبیه شده است و به زبان های مختلفی به مردم و مسافران پاسخگو هستند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به وضعیت ترمینال سلام در فرودگاه امام افزود: این ترمینال با پنج میلیون مسافر در سال خوشبختانه تابستان سال 97 سرویس دهی خود را آغاز می کند.

آخوندی در خصوص فراخوان ارائه ایده مناسب برای طراحی پایانه مسافری ایرانشهر در فرودگاه امام با ظرفیت 25 میلیون مسافر در فاز نخست، اظهار داشت: فراخوان این کار انجام شد و در تلاشیم تا چهار یا پنج سال آینده این ترمینال برای ارائه خدمات مناسب به مسافران در این فرودگاه تکمیل شود. 

خبرگزاری ایرنا: وزیر راه و شهرسازی گفت: برای تسهیل تردد مردم در تعطیلات نوروز 97 ظرفیت پروازی و مسافری فرودگاه امام خمینی (ره) 14 درصد افزایش یافته است.

آخوندی اظهارداشت: برای تحویل بار نیز 2 ورودی در فرودگاه در نظر گرفته شده بود که این موضوع سبب طولانی شدن صف های مسافران می شد که امسال این ورودی ها به هفت فقره افزایش یافته تا مردم کمتر در صف های بازرسی و تحویل بار بمانند.

وی گفت: امسال برای راحتی مردم سیستم جدید «نوار نقاله» برای حمل بار مسافران در فرودگاه امام (ره) راه اندازی شده تا مسافران نیز در این ایام بتوانند بار خود را به شکل مناسبی دریافت کنند.

وی گفت: خوشبختانه امسال پروازهای نوروزی به طور مناسب برنامه ریزی شده است تا مردم در اوج سفرهای هوایی مشکلاتی نداشته باشند و پروازهای آنها با آرامش بیشتری از فرودگاه ها انجام شود.

آخوندی اظهارداشت: برای خروج مسافران در دروازه (گیت) گذرنامه صف های طولانی وجود نداشت و برای رفت و آمد مردم به فرودگاه امام نیز در بخش ورودی فرودگاه، حمل و نقل عمومی با خصوصی تفکیک شده تا در این زمینه نیز تداخلی نداشته باشیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *