جرارد: دلم برای بازی با ژابی تنگ شده است + مونتلا: ستاره این روزهای میلان را من ساختم – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: ژابی و جرارد، از سال 2004 تا 2009 هم تیمی بودند و در کنار هم موفق به کسب قهرمانی در چمپیونزلیگ و جام حذفی شدند
ورزش سه: ژابی و جرارد، از سال 2004 تا 2009 هم تیمی بودند و در کنار هم موفق به کسب قهرمانی در چمپیونزلیگ و جام حذفی شدند. سال 2009 ژابی لیورپول را به مقصد رئال ترک کرد و حال جرارد که خود نیز دوران بازنشستگی را پشت سر می‌گذارد، مدعی شد که دلش برای ژابی تنگ شده است.

او گفت:” ژابی واقعا بازیکنی با کلاس جهانی است و شخصیتی فوق العاده ای نیز دارد. دلم تنگ شده که هر روز او را ببینم. از بازی کردن و همکاری با او واقعا لذت می‌بردم. خیلی وقت نیست که او را دیده ام و روحیه خیلی خوبی نیز داشت. او همچنان آماده باقی مانده است.

بازی کردن کنارش در آنفیلد، اتفاق بزرگی است و امیدوارم در دیدارهای دوستانه بتوانیم خاطرات گذشته را زنده کنیم. او می‌تواند بهترین هافبکی باشد که کنارش بازی کرده ام، البته این ادعا ممکن است بی احترامی به دیتمار هامان، مک‌آلیستر، مورفی، خاویر ماسکرانو و … باشد. ژابی مطمئنا جزء بهترین ها بود و نه فقط در جمع بازیکنانی که هم بازی من بودند، بلکه در جهان.”

——————-

ورزش سه: مونتلا در زمان حضورش روی نیمکت میلان به کوترونه میدان داد و درخشش این جوان ایتالیایی باعث شد تا او به رویایش برای رسیدن به تیم ملی ایتالیا برسد
همچنین او همچنین سرمربی سویا معتقد است که پاتریک کوترونه که اخیرا به تیم ملی ایتالیا دعوت شده، توسط او به روزهای اوجش رسیده است:” تلاش بالایی در تمرینات داشت و این موضوع او را رو به جلو حرکت می‌دهد. او آینده تیم ملی است.”

سرمربی ایتالیایی گفت:” برای یک مربی ایتالیایی، هدایت تیم ملی ایتالیا یک رویاست. دوست دارم روزی این اتفاق برای من هم رخ دهد. کوترونه؟ خوشحالم که به تیم ملی دعوت شد، مثل حسم وقتی خودم برای اولین بار دعوت شدم. حس می‌کنم او را خودم ساخته ام. خیلی برای او تلاش کردیم”

ورزش سه: مونتلا در زمان حضورش روی نیمکت میلان به کوترونه میدان داد و درخشش این جوان ایتالیایی باعث شد تا او به رویایش برای رسیدن به تیم ملی ایتالیا برسد. حال مونتلا مدعی شد که ستاره این روزهای میلان، ساخته و پرداخته او بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *