قول لاریجانی برای پیگیری وضعیت بازداشت شدگان + چه بلایی بر سر «ایسکو» آمده است؟ – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری ایسنا: یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که رییس مجلس قول پیگیری وضعیت بازداشت‌شدگان اخیر را داده است

فاطمه سعیدی با اشاره به دیدار نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی با رییس قوه مقننه اظهار کرد: در این دیدار پیشنهاداتی در حوزه زنان مطرح شد که آقای لاریجانی نیز ضمن استماع این پیشنهادات از حضور موثر، فعال و پیگیر زنان در مجلس قدردانی کرد.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار امیدواری کرد که بازداشت‌شدگان در روزهای پایانی سال به آغوش خانواده‌شان بازگردند.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که رییس مجلس قول پیگیری وضعیت بازداشت‌شدگان اخیر را داده است.

وی افزود: بنده از آقای لاریجانی وضعیت بازداشت‌شدگان اخیر بخصوص خانم‌ها را مطرح کردم که ایشان نیز قول پیگیری دادند.

——————-

خبرگزاری مهر: روزنامه اسپانیایی مارکا در گزارشی به افت ایسکو پرداخته و نوشته مشکل ایسکو کجاست؟ این سوال خوبی است که باید گاهی از رئال مادرید پرسیده شود
هرچند هنوز هم اگر کسی باشد که بتواند شرایط را تغییر دهد خود اوست. او نشان داده که هم در تیم ملی اسپانیا و هم در رئال مادرید می‎تواند بازیکنی تاثیرگذار باشد.

نه این که دوندگی مناسب نداشته باشد یا به دنبال توپ نرود، بلکه نمی‎توانست دوندگی‎اش را هدفمند کند. او در حرکات تیمی سفیدها شرکت نداشت و همین هم باعث شده درخشندگی‎اش را در بازی‌های اخیر از دست بدهد. دیگر او جادویی برای به نمایش گذاشتن ندارد.

خبرگزاری مهر: روزنامه اسپانیایی مارکا در گزارشی به افت ایسکو پرداخته و نوشته مشکل ایسکو کجاست؟ این سوال خوبی است که باید گاهی از رئال مادرید پرسیده شود.

ایسکو حالا بازیکن پنهان است که دیده نمی‎شود. لوکاس واسکز و مارکو آسنسیو انتخاب‌های بالاتر از او شده‌اند و عملکردهای اخیرشان زیدان و هواداران را متقاعد کردند که از ایسکو بهترند.

کمی کمتر از یک ماه پیش ایسکو در پارک دپرنس در ترکیب تیم قرار گرفته بود. از آن به بعد بود که افتش آغاز شد. او دیگر از کلاهش خرگوش بیرون نمی‎آورد. از آن بازی به بعد ایسکو در ۴ بازی از ۷ بازی رئال در ترکیب اصلی بوده و هرگز در اوج نبوده است.

بازی‎ساز اسبق مالاگا فرم و عملکرد فوق‌العاده‎‌اش را از دست داده، آن هم به نگران‎کننده‎ترین شکل ممکن. او در پارک دپرنس تعویضی بود و تنها ۸ دقیقه بازی کرد، در بازی روز شنبه هم وقتی زیدان به او بازی داد او تاثیرگذاری کمی داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *