العین در دام شفر گرفتار می‌شود؟ + برپایی مراسم یادبود هنرمندان درگذشته سال – کسب درآمد اینترنتی

خبرورزشی: کلین شیت و موفقیت در دفاع دو فاکتور کلیدی تیم شفر طی ماه های گذشته است و حالا آبی ها با تکیه بر این عملکرد قصد دارند تا العین را نیز شکست دهند

حضور برگ، عبدالرحمان و دیگر عناصر تهاجمی العین چالش جدیدی برای خط میانی و دفاع استقلال خواهد بود و آبی ها در این دیدار باید یک بار دیگر عیار خود را به حریفان نشان دهند.

خبرورزشی: کلین شیت و موفقیت در دفاع دو فاکتور کلیدی تیم شفر طی ماه های گذشته است و حالا آبی ها با تکیه بر این عملکرد قصد دارند تا العین را نیز شکست دهند.

با این وجود تیم فوتبال العین امارات از مهره‌های خطرناک تری در خط حمله خود استفاده می‌کنند.

العین باید برای صعود از گروه در این دیدار برنده باشد و اگر دست به بازی هجومی بزند، در دام شفر گرفتار خواهد شد. استقلالی ها الهلال را به این شکل شکست دادند و در دربی نیز نشان دادند به خوبی استفاده از این روش را بلد هستند.

——————-

خبرگزاری ایسنا به نقل روابط عمومی خانه‌ هنرمندان ایران: مراسم یادبود هنرمندان درگذشته سال ۱۳۹۶ با عنوان «آیین چراغ خاموشی نیست» شنبه ۱۹ اسفند از سوی خانه‌ هنرمندان ایران با همکاری شهرداری تهران و دیگر نهادهای فرهنگی در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود

برپایی مراسم یادبود هنرمندان درگذشته سال

خانه‌ هنرمندان ایران همه ساله با برگزاری مراسمی با حضور هنرمندان و خانواده‌های هنرمندان درگذشته، بنا دارد نام و یاد این هنرمندان عزیز را در میان مردم و جامعه هنری زنده نگاه دارد. امسال نیز یاد هنرمند درگذشته سال ۱۳۹۶ گرامی داشته می‌شود.

خبرگزاری ایسنا به نقل روابط عمومی خانه‌ هنرمندان ایران: مراسم یادبود هنرمندان درگذشته سال ۱۳۹۶ با عنوان «آیین چراغ خاموشی نیست» شنبه ۱۹ اسفند از سوی خانه‌ هنرمندان ایران با همکاری شهرداری تهران و دیگر نهادهای فرهنگی در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.

در این مراسم که با حضور «محمدعلی نجفی» شهردار تهران، هنرمندان عرصه‌های مختلف هنری، مدیران شهری و خانواده‌های هنرمندان درگذشته برگزار می‌شود، از هنرمندان درگذشته سال جاری یاد خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *