بولت: گاتلین شایستگی طلای ۱۰۰ متر را داشت + نیمار یا آلیانس آره نا؛ کدام را ترجیح می دهید؟ – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: ‌به نقل از یورو اسپورت، یوسین بولت که در فینال دوی ۱۰۰ متر مسابقات قهرمانی جهان مغلوب جاستین گاتلین آمریکایی شد، از حرکت تماشاگران در مراسم اهدای مدال دوی ۱۰۰ متر (هو کردن گاتلین) انتقاد کرد و آن را ناعادلانه دانست
جاستین گاتلین به دلیل این که پیش از این دوپینگ داشته است، چهره محبوبی در بین تماشاگران دوومیدانی نیست.

ایسنا: ‌به نقل از یورو اسپورت، یوسین بولت که در فینال دوی ۱۰۰ متر مسابقات قهرمانی جهان مغلوب جاستین گاتلین آمریکایی شد، از حرکت تماشاگران در مراسم اهدای مدال دوی ۱۰۰ متر (هو کردن گاتلین) انتقاد کرد و آن را ناعادلانه دانست.
یوسین بولت درباره گاتلین، گفت‌: من به عنوان یک رقیب همیشه به او احترام گذاشته‌ام. او یکی از بهترین‌ها است. به نظر من او شایستگی‌اش را داشت. او سخت کار کرد تا دوباره به مسابقات بازگردد. او بسیار خوب عمل می‌کنند. من به او به چشم دیگر رقیبانم نگاه می‌کنم.

یوسین بولت درباره تصمیم خود برای شرکت کردن در مسابقات قهرمانی جهان امسال نیز، گفت‌: پشیمان نیستم. این جا آمدم و تلاش کردم، پیروزی، باخت یا مساوی فرقی نمی‌کند. من این کار را برای هوادارانم انجام دادم. آنها می‌خواستند که من یک فصل دیگر هم مسابقه دهم. هیچ کس از باخت خوشحال نمی‌شود اما این باخت تغییری در کارنامه من ایجاد نمی‌کند. ممکن بود در دوی ۲۰۰ متر بدتر از ۱۰۰ متر باشم. زیاد برای ۲۰۰ متر آماده نبودم که در آن شرکت کنم. این فصل، سختی زیادی داشت. من دوستم را در یک تصادف از دست دادم و این خیلی سخت بود. وقتی سن بالاتر می‌رود، ریکاوری بعد از آسیب‌دیدگی‌ سخت‌تر می‌شود. زمان آن رسیده است که خداحافظی کنم. دوست دارم یک زندگی عادی داشته باشم. از خواب بیدار شوم و بدانم که تمرین ندارم و هر کاری که دوست دارم، می‌توانم انجام دهم.

——————-

ورزش سه: کارل هاینس رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در مورد رقم بالای انتقال نیمار به پاری سن ژرمن صحبت کرد
اگرچه انتقال نیمار گران تر است اما ساختن ورزشگاه برای ما مهم تر بود. ما نمی خواهیم و نمی توانیم چنین انتقال های دیوانه واری را انجام دهیم و از نظر من هواداران و افکار عمومی نیز این رفتار را درک می کنند.”

ورزش سه: کارل هاینس رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در مورد رقم بالای انتقال نیمار به پاری سن ژرمن صحبت کرد.

در سالهای اخیر بایرن معمولا انتقال گرانقیمتی در کارنامه خود نداشته و بیشتر به خرید ستارگان دیگر تیم های بوندسلیگا پرداخته اما آنها در سال 2010 می توانستند نیمار 17 ساله را با 24 میلیون یورو به خدمت بگیرند که این اتفاق رخ نداد.

نیمار یا آلیانس آره نا؛ کدام را ترجیح می دهید؟

رومینیگه گفت: “فلسفه کاری ما در بایرن متفاوت است و چنین انتقالی در بایرن غیرممکن است. هنگامیکه پروسه نیمار در جریان بود از خودم پرسیدم که انتقال نیمار مهم تر بود یا ساختن آلیانس آره نا؟

رومینیگه با مقایسه قیمت انتقال نیمار و رقم ساخت ورزشگاه آلیانس آره نا در سال 2005 که در حدود 340 میلیون یورو بود، صحبت کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *