درخواست کی‌روش برای پاسخ به علی کریمی + گزارش تحلیلی الرایه از تقابل لادروپ با شفر – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: پس از این که علی کریمی در مناظره تلویزیونی با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال به برخی از شرایط تیم‌ ‌ملی فوتبال، اعضای کادر فنی و اردوهای این تیم ایراد گرفت، کارلوس کی‌روش در واکنش و در پیامکی سخنان و واکنش‌های علی کریمی را “بزدلانه” توصیف کرد که در این راستا علی کریمی نیز واکنش تندی به این پیامک سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال نشان داد
با توجه به این که برنامه “90” در هفته‌ آینده بر روی آنتن نخواهد رفت، باید منتظر حضور کارلوس کی‌روش در برنامه هفتم اسفند عادل فردوسی‌پور بود.

به گزارش ایسنا،‌ پس از برگزاری مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت واکنش‌های فراوانی به این مناظره در شبکه‌های اجتماعی و در میان مردم مطرح شده است و بسیاری از هواداران فوتبال نیز در جناح‌ بندی‌های مختلف به حمایت از علی کریمی و بعضا سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران پرداخته‌اند.

پس از این اتفاق، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال در جلسه‌ای با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ضمن گلایه از انتقادات مطرح شده درباره تیم‌ ‌ملی درخواست کرده تا شرایطی فراهم شود تا در در یک برنامه تلویزیونی پاسخ اظهارات علی کریمی را بدهد.

ایسنا: پس از این که علی کریمی در مناظره تلویزیونی با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال به برخی از شرایط تیم‌ ‌ملی فوتبال، اعضای کادر فنی و اردوهای این تیم ایراد گرفت، کارلوس کی‌روش در واکنش و در پیامکی سخنان و واکنش‌های علی کریمی را “بزدلانه” توصیف کرد که در این راستا علی کریمی نیز واکنش تندی به این پیامک سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال نشان داد.
——————-
خبرگزاری فارس: ۲ روز پیش استقلال در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا میهمان الریان در دوحه بود که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید
این روزنامه قطری ادامه داد: دومین دلیل، عدم آمادگی بدنی بازیکنان الریان بود که در نیمه دوم به وضوح کم آوردن برخی بازیکنان دیده می شد. سومین دلیل به خاطر تصمیم های اشتباه لادروپ بود. او وقتی می دید برخی از بازیکنان در داخل زمین از لحاظ بدنی کم آوردند ولی تعویضشان را به تاخیر انداخت. چهارمین دلیل این ناکامی، بازیکنان از لحاط روحی و روانی خود را مقابل استقلال آماده نکرده بودند و سریع عصبی می شدند نمونه بارز آن اخراج تاباتا بود.

خبرگزاری فارس: ۲ روز پیش استقلال در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا میهمان الریان در دوحه بود که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.
روزنامه الرایه قطر در چاپ امروز خود گزارشی را درباره ناکامی الریان نوشت و ۴ دلیل را حاصل ناکامی الریان مقابل شاگردان شفر عنوان کرد که به شرح زیر است: اولین دلیلی که الریان برد خود را مقابل استقلال از دست داد این بود که از فرصت های به دست آمده‌اش در نیمه اول استفاده نکرد تا اینکه تاوان این فرصت سوزی را در نیمه دوم دید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *