کاپیتان مصدوم استقلال به ایران بازگشت + بازتاب‌ انتقادهای کریمی در رسانه ازبکستانی – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: بعد از قطعی شدن غیبت پژمان منتظری در مصاف با الهلال در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا این بازیکن صبح امروز با ترک اردوی استقلال در دوحه با پرواز دوحه – تهران از جمع شاگردان وینفرد شفر جدا شد تا روند بهبودی اش را زیر نظر پزشکان تیم ملی در پایتخت پیگیری کند
ورزش سه: بعد از قطعی شدن غیبت پژمان منتظری در مصاف با الهلال در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا این بازیکن صبح امروز با ترک اردوی استقلال در دوحه با پرواز دوحه – تهران از جمع شاگردان وینفرد شفر جدا شد تا روند بهبودی اش را زیر نظر پزشکان تیم ملی در پایتخت پیگیری کند.
کاپیتان آبی ها صبح امروز بعد از هماهنگی های صورت گرفته با کادر پزشکی استقلال همین طور تیم ملی، دوحه را به مقصد تهران ترک کرد تا درمان مصدومیتش را بلافاصله آغاز کند.

منتظری به عنوان کاپیتان استقلال در مصاف با الریان روز چندان خوبی را سپری نکرد و در دقایق پایانی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ زمین را ترک کرد تا بررسی های بیشتر از دوری چند هفته ای این بازیکن از میادین حکایت داشته باشد. اتفاقی که غیبت او برابر الهلال را قطعی کرد و مشخص نیست که به بازی های مهم برابر فولاد خوزستان و پرسپولیس نیز برسد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: سایت تریبون ازبکستان نوشت: علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال انتقادهای بسیار تندی را متوجه فدراسیون فوتبال این کشور کرد
خبرگزاری تسنیم: سایت تریبون ازبکستان نوشت: علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال انتقادهای بسیار تندی را متوجه فدراسیون فوتبال این کشور کرد. وی همچنین در برنامه تلویزیونی محمدرضا ساکت، دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران را به دفاع از این نهاد متهم کرد.
رسانه ازبکستانی در ادامه این مطلب آورده است: کارلوس کی‌روش تابستان گذشته میلادی قصد هدایت ازبکستان را داشت اما سپس نماینده فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که کی‌روش در ایران خواهد ماند و به زودی قراردادش تمدید می‌شود. هر چند هنوز چیزی به صورت رسمی منتشر نشده است.

کریمی معتقد است که فدراسیون فوتبال ایران هیچ اطلاعاتی را درباره فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد در اختیار کسی قرار نمی‌دهد و از شفافیت برخوردار نیست. مهم‌ترین مساله عدم مشخص بودن آینده کاری کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران است. آیا قرارداد همکاری او تمدید شده و چرا هیچ مربی ایرانی در کادر فنی کی‌روش باقی‌ نماند. این پرسش‌هایی بود که علی کریمی، بازیکن سابق باشگاه بایرن مونیخ آلمان مطرح کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *