مقایسه قوچان نژاد و ورمان در رسانه هلندی + ویسی: کولی بالی پول می‌خواهد می‌گویند نداریم – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: هفته‌نامه فوتبال اینترنشنال هلند نوشت: اگر شرایط رضا قوچان‌نژاد و هنک ورمان یکسان باشد قرار دادن هر 2 مهاجم در زمین بازی عادلانه‌تر است
فوتبال اینترنشنال در پایان نوشت: هنک ورمان یک مهاجم واقعی است و قوچان‌نژاد یک بازیکن تیمی محسوب می‌شود. البته باید این مساله را در نظر بگیریم  مهاجمان تیم هیرنوین در فصل جاری اردویژه هلند کمتر از 4 گل به ثمر رساندند. بنابراین تیم هیرنوین در زمان حمله به بازیکنان بیشتری نیازمند است.

خبرگزاری تسنیم: هفته‌نامه فوتبال اینترنشنال هلند نوشت: اگر شرایط رضا قوچان‌نژاد و هنک ورمان یکسان باشد قرار دادن هر 2 مهاجم در زمین بازی عادلانه‌تر است. این نتیجه از عملکرد آنها در بازی‌های اخیر به دست آمده که ورمان 3 بار گلزنی کرده و قوچان‌نژاد نیز 2 گل به ثمر رساند.
این رسانه هلندی در ادامه تحلیلش آورده است: پس از بررسی‌های فنی و آماری قوچان‌نژاد و ورمان مشخص می‌شود که سبک بازی این 2 مهاجم به طرز وحشتناکی متمایز از یکدیگر است. رضا قوچان‌نژاد کمتر شوت می‌زند و توپ کمتری دریافت می‌کند، البته زمانی که این مهاجم صاحب توپ می‌شود اغلب راه‌حل‌های خوبی دارد. هنک ورمان بر خلاف قوچان‌نژاد شوتزن است و مشارکت بیشتری در بازی دارد از هماهنگی کمتری با دیگر بازیکنان برخوردار است.

——————-
ورزش سه: عبدالله ویسی در مورد دلیل غیبت موسی کولی بالی در تمرینات استقلال خوزستان می گوید: موسی بازیکن بسیار مهمی برای ما است؛ اما چون پولش را نگرفته به تمرین نمی آید
ویسی در مورد رضایتش از یعقوب کریمی هم می گوید: یعقوب کاملا مشخص است که فوتبالیست است، ولی از نظر بدنی عقب است. من دوستش دارم و کمکش می کنم دوباره به ستاره فوتبال ایران تبدیل شود.

او ادامه داد: به مسوولان باشگاه می گویم پول موسی را بدهید، می گویند می توانیم از او شکایت کنیم، چون سرتمرین نیامده است. این در حالی است که او چون پولش را نگرفته می تواند از ما شکایت کند.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد مصدومان پرتعداد تیمش می گوید: بازیکنان ما روح و روان ندارند، چون پول شان را نگرفته اند و این دلیل مهمی برای مصدومیت آنها است. بازیکن وقتی تمرکز نداشته باشد از نظر روحی به هم می ریزد و احتمال مصدومیتش زیاد می شود. بازیکنان دیگر هم اگر پولشان را نگیرند، مثل کولی بالی در تمرین شرکت نمی کنند.

ورزش سه: عبدالله ویسی در مورد دلیل غیبت موسی کولی بالی در تمرینات استقلال خوزستان می گوید: موسی بازیکن بسیار مهمی برای ما است؛ اما چون پولش را نگرفته به تمرین نمی آید. حقم هم دارد، چون او باید تا بدین جای فصل ٨٠ در صد از پولش را می گرفته؛ ولی این اتفاق نیفتاده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *